Falešná guvernantka

Falešná guvernantka - Barbara Cartland | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cartland
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešná guvernantka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Falešná guvernantka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Číst Falešná guvernantka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lady Lolita Vernonová, dcera zesnulého hraběte z Walcottu a Vernonu, se rozhodne utéci z domova. Nic jiného jí, zdá se, nezbývá, pokud se nechce podřídit svému nevlastnímu otci, který se ji snaží dotlačit ke sňatku se svým obchodním partnerem. Na útěku se dívka setká s malým chlapcem, Simonem, jehož týrá jeho nevlastní matka. Lolitě je malého chlapce líto, proto se s ním domluví, že ho zaveze k jeho strýci, lordu Seabrookovi, který žije u jezera Ullswater. Lolita se vydává za Simonovu guvernantku, aby s chlapcem mohla zůstat. Na hradě se však objeví také lady Cressingtonová, která se chce za lorda Seabooka provdat, a přítomnost jiné krásné mladé dámy se jí nehodí. Podaří se Lolitě utajit před svým nevlastním otcem, kde se schovává? A jak dopadne její střet s lady Cressingtonovou? Najde dívka štěstí, které celou dobu hledá?


...nihy: Falešná guvernantka. Lady Lolita Vernonová, dcera zesnulého hraběte z Walcottu a Vernonu, se rozhodne utéci z domova ... Kniha: Falešná guvernantka - Barbara Cartland | Knihy.ABZ.cz ... . Nic jiného jí, zdá se, nezbývá, pokud se nechce podřídit svému nevlastnímu otci, který se ji snaží dotlačit ke sňatku se svým obchodním partnerem. Obsah knihy: Falešná guvernantka. Lady Lolita Vernonová, dcera zesnulého hraběte z Walcottu a Vernonu, se rozhodne utéci z domova. Nic jiného jí, zdá se, nezbývá, pokud se nechce podřídit svému nevlastnímu otci, který se ji snaží dotlačit ke s ... Falešná guvernantka - Barbara Cartland | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Nic jiného jí, zdá se, nezbývá, pokud se nechce podřídit svému nevlastnímu otci, který se ji snaží dotlačit ke sňatku se svým obchodním partnerem. Falešná guvernantka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY