Jak poznat člověka podle gest - 30 minut: Během 30 minut víte víc!

Jak poznat člověka podle gest - 30 minut: Během 30 minut víte víc! - Monika Matschnigová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Matschnigová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak poznat člověka podle gest - 30 minut: Během 30 minut víte víc!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak poznat člověka podle gest - 30 minut: Během 30 minut víte víc! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Matschnigová. Číst Jak poznat člověka podle gest - 30 minut: Během 30 minut víte víc! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud chcete blíže poznat lidi ve svém okolí nebo si udělat správný obrázek o těch, které vidíte poprvé v životě, máte v rukou správnou knihu. Autorka v ní chápe tělo jako zrcadlo duše, v němž se zobrazují naše psychické stavy. Klade si základní otázky: Co lze vyčíst z gest, z mimiky? Co z pozdravu a podání ruky? Jak poznáme, že nám někdo lže? Jak se chovat při první schůzce s opačným pohlavím a na co si dát pozor v zahraničí, aby nedošlo ke zbytečnému nedorozumění? Součástí publikace jsou i názorná cvičení.


...em toxický vztah se toho může skrývat hodně ... Udržujte si štíhlý pas. Prodlužuje se tím život! - | Bety.cz ... ... www.sic.czu.cz ... em toxický vztah se toho může skrývat hodně. Mohou to být vztahy, ve kterých je něco viditelně špatně. Jsou tu partnerství s alkoholiky, násilníky a manipulátory, v nichž doslova před očima „odumírá" sebevědomí intoxikovaného partnera a spolu s ním často také psychické i fyzické zdraví, protože dlouhodobě se to...SOUVISEJÍCÍ KNIHY