Květiny pro každou zahradu: Správná rostlina na správné místo

Květiny pro každou zahradu: Správná rostlina na správné místo - Petr Hanzelka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Hanzelka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Květiny pro každou zahradu: Správná rostlina na správné místo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Květiny pro každou zahradu: Správná rostlina na správné místo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hanzelka. Číst Květiny pro každou zahradu: Správná rostlina na správné místo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lze si vůbec představit zahradu bez květin? Asi jen stěží, vždyť přinášejí do prostoru kolem nás pestrost, proměnlivost a především barevnost. A přece jen se kvetoucí květinové záhony objevují v zahradách méně, než by se čekalo. Souvisí to asi se zažitou představou o pracnosti a neustálé péči o květinové výsadby. Cílem této knihy proto není jen představit vám zajímavé druhy či odrůdy a usnadnit výběr pro konkrétní stanoviště, ale také vás inspirovat, jaké trvalky zvolit v nejrůznějších zahradních úpravách, aby vás pohled na ně těšil od jara do pozdního podzimu. Zjistíte, že při správném výběru rostlin nestrávíte prací na zahradě tolik času, kolik jste předpokládali. Autor se zaměřuje na popis těch druhů, které jsou vhodné do klasických trvalkových záhonů, do přírodně pojatých zahrad, k okraji jezírek, nebo naopak do výsadeb bez nutnosti závlahy. Nezapomíná ani na estetické zásady při výsadbě a současné trendy při zahradních úpravách.


...y pro každou zahradu Lze si vůbec představit zahradu bez květin? Asi jen stěží, vždyť přinášejí do prostoru kolem nás pestrost, proměnlivost a především barevnost ... Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné ... ... . ... Květiny pro každou zahradu Správná rostlina na správné místo. Hanzelka Petr. Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. ... Správná rostlina na ... Název: Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo. Autor: Petr Hanzelka. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Flora, zahrada; ISBN: 978-80-247-5184-9. EAN: 9788024751849. Objednací kód: NA250110 Hledáte Kvě ... Kniha: Květiny pro každou zahradu (Petr Hanzelka) | Martinus ... . Autor: Petr Hanzelka. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Flora, zahrada; ISBN: 978-80-247-5184-9. EAN: 9788024751849. Objednací kód: NA250110 Hledáte Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo od Petr Hanzelka? Dnes objednáte,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY