Louka: Vábení do tajuplného světa

Louka: Vábení do tajuplného světa - Jan Haft | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Haft
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Louka: Vábení do tajuplného světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Louka: Vábení do tajuplného světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Haft. Číst Louka: Vábení do tajuplného světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lechtající trávy, zářivé květiny, bzučící hmyz: Jan Haft nás bere na objevitelskou cestu do skutečného ráje přírody, kde žijí stovky pestrobarevných rostlin a fascinujících živočichů v často překvapivých společenstvích. Nikde jinde není život rozmanitější. A zároveň je jen málokterý z biotopů tolik ohrožen: Kvetoucí louky kdysi pokrývaly mnohem rozsáhlejší území. Dnes je to žalostných několik procent, a i ta jsou v nebezpečí. Text doplňuje řada působivých fotografií.


...Louka -- Vábení do tajuplného světa - Jan Haft ... Louka - vábení do tajuplného světa - Nakladatelství Kazda ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Obsah. Prolog: Jednoho květnového rána 1. kapitola: Moje „posvátná louka" 2. kapitola: Mizející barvy 3. kapitola: Vznik kvetoucích luk 4. kapitola ... ... Louka | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . kapitola: Vznik kvetoucích luk 4. kapitola ... Špetka pylu ale vždycky v kožíšku zůstane, alespoň do příští ranní toalety; ta stačí k opylení dalšího květu. Liška si cvrkotu a bzučení kolem sebe nevšímá a pozoruje louku. Louka - zázrak přírody, o nějž nesmíme přijít! Lechtající trávy, zářivé květiny, bzučící hmyz: Jan Haft nás bere na objevitelskou cestu do skutečného ráje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY