Pán se stará

Pán se stará - Josef Prokeš | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Prokeš
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pán se stará.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pán se stará ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Prokeš. Číst Pán se stará Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Josefa Prokeše, vyhledávaného kněze, duchovního doprovázejícího, skauta a horolezce, vede čtenáře k novému pohledu na víru. V krátkých textech se zabývá celou řadou závažných křesťanských témat, k nimž přistupuje s otevřeností, poctivostí a autenticitou, přitom ale s důkladným vzděláním a duchovní zkušeností. Otevírá tak prostor k hlubšímu promýšlení, ale též radosti, která se z opravdové víry rodí. Jako červená nit se knihou vinou citace z exhortace Evangelii gaudium, jež ukotvují Prokešovy úvahy ve směru, který vytyčil pontifikát papeže Františka. Josef Prokeš je kněz českobudějovické diecéze. Studoval na papežské univerzitě Gregoriana obor Nová evangelizace. Věnuje se pastoraci mládeže, je diecézním duchovním rádcem skautů. Ve volném čase rád leze po horách (naposledy v Ekvádoru).


...án se stará možná nejednomu čtenáři otevře zcela nový pohled na svět ... Pán se stará - Josef Prokeš - MP3 | Srovnanicen.cz ... . Třeba že „nemáme být křesťany restaurátory, kteří nostalgicky vzpomínají na zašlou slávu původní výmalby a snaží se ji vracet retušováním. Ani nemáme být těmi, kteří církev převedou na dobře fungující firmu, která bude ... Všechny informace o produktu Kniha Pán se stará - Josef Prokeš, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pán se stará - Josef Prokeš. 1. Úvod: 04:04: 2. Pán se stará: 14:25: 3. Radost evangelia: 16:39: 4. Ne ... Pán se stará - Josef Prokeš | Audiokniha MP3 na Alza.cz ... . 1. Úvod: 04:04: 2. Pán se stará: 14:25: 3. Radost evangelia: 16:39: 4. Nevyslyšená modlitba: 13:12: 5. Tajemství neúspěchu: 11:56: 6. Nespoutaný Bůh: 18:11 ... Pán se stará 205,-Ihned ke stažen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY