Protokoly MR zobrazování: Pokročilé techniky

Protokoly MR zobrazování: Pokročilé techniky - Jan Žižka, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Žižka,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Protokoly MR zobrazování: Pokročilé techniky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Protokoly MR zobrazování: Pokročilé techniky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Žižka,. Číst Protokoly MR zobrazování: Pokročilé techniky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato publikace navazuje na přecházející titul Protokoly MR zobrazování, který rozšiřuje o dalších třicet vyšetřovacích MR protokolů použitelných na různých MR přístrojích bez ohledu na konkrétní model či výrobce. Jsou zde zpracovány protokoly technicky náročnější na správné provedení a protokoly méně běžných druhů MR vyšetření, jako je například MR srdce, hrudníku, prsů, orgánů malé pánve, plodu nebo MR angiografie s použitím kontrastní látky. Publikace je doplněna kapitolami o bezpečnosti MR diagnostiky, zobrazování difuze, funkční MR, spektroskopii a problematice zobrazování na přístrojích 3 Tesla. Tato příručka pro správnou klinickou praxi je určena radiologickým asistentům a lékařům zabývajícím se problematikou MR zobrazování.


...e je doplněna kapitolami o bezpečnosti MR diagnostiky, zobrazování difuze, funkční MR, spektroskopii a problematice zobrazování na přístrojích 3 Tesla ... Výpis publikací ... . Tato příručka pro správnou klinickou praxi je určena radiologickým asistentům a lékařům zabývajícím se problematikou MR zobrazování. (pokročilé techniky) Kompletné špecifikácie. Protokoly MR zobrazování. Pokročilé techniky sa venuje protokolom vyšetrenia MR a poskytuje vo vyšetreniach taký základ ako vyšetrenie pŕs, hrudníka, srdca, plodu ženy, pánvy, angiografiu MR s kontraktnou látkou, taktiež rozoberá bezpečnosť s prácou MR spektroskopiu, prístroje tesla, je určená pre radiológiu. Kniha: Protokoly MR zobrazování (Jan Žižka, Jaroslav Tintěra a Marek Mechl). Nakupujte knihy online v ... Kniha: Protokoly MR zobrazování - Pokročilé techniky - Jan ... ... . Kniha: Protokoly MR zobrazování (Jan Žižka, Jaroslav Tintěra a Marek Mechl). Nakupujte knihy online v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY