Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2014

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2014 - Martina Tomancová (ed.) | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Tomancová (ed.)
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2014.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2014 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Tomancová (ed.). Číst Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2014 Online je nyní tak snadné!

POPIS


V pořadí již devátý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka nabízí všem zájemcům další pečlivě připravený výběr z příspěvků přednesených během roku 2014 na společných pravidelných setkáních. Přednášející z řad odborníků, lingvistů a učitelů daného oboru se zabývali aktuálními tématy problematiky češtiny jako cizího jazyka. Tentokrát je publikace rozdělena do čtyř tematických částí. První oddíl je věnován testování a jazykovým zkouškám. Patří sem například příspěvky k problematice tvorby diagnostických materiálů pro děti-cizince či zkouška z jazyka a reálií pro udělení státního občanství ČR. Druhý oddíl se zabývá IT a vizuálními materiály ve výuce. Představeny tu jsou například základní parametry a možnosti využití sociálních sítí ve výuce češtiny jako cizího jazyka, specifika výuky cizího jazyka přes internet nebo tradice a inovace ve výuce odborných jazyků. Třetí část se zabývá otázkami etiky v práci učitele ve výuce azylantů. Čtvrtá část mapuje problematiku výuky dětí-cizinců, systém podpory cizinců v ČR a možnosti diagnostiky jazykových a kognitivních funkcí u těchto dětí. Zájemci zde najdou mimo jiné celou řadu dobrých nápadů, například jak využít internet, kameru a interaktivní projektor ve výuce češtiny jako cizího jazyka či jak využít portálů a slovníků LINGEA ve výuce, v neposlední řadě pak také několik ukázek her k procvičení lexika.


... asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka ... PDF Lenka Suchomelová — Editorka (2017): Sborník Asociace ... ... . O NÁS. Probíhající projekty; Ukončené projekty ... Pro školní rok 2019/2020 jsme připravili již pátý ročník Cyklu školení pro začínající učitele češtiny jako cizího jazyka, na který bychom Vás velmi rádi pozvali. Termíny konání: 14. 9. 2019, 9. 11. 2019, 8 ... Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2014: Možno zakoupit zde: odkaz V pořadí již devátý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka nabízí všem zájemcům další pečlivě připravený výběr z příspěvků přednesených během roku 2014 na společných pravidelných setkáních. Sborník Asociace učitelů češtiny jako ciz ... AUČCJ - Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka ... . Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2014 Editor: Tomancová, Martina Nakladatel: Akropolis EAN: 9788074700897 IS...SOUVISEJÍCÍ KNIHY