Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže

Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže - Olivier Norek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Olivier Norek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olivier Norek. Číst Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od posledního vyšetřování případu kapitána Victora Costy jako by se do úřadoven kriminálky nechvalně známého 93. departementu navrátil klid. Jeho čím dál tím více stmelený tým si ho nicméně neužije dlouho. V krátké době po sobě dojde k popravě tří místních drogových šéfů, a tím se Costův tým ocitne doslova ve válce. Balíky kokainu a hašiše ukryté v bytech zastrašených důchodců, tajné bojůvky rekrutované v boxerském klubu financovaném městskou radnicí, náměstek starostky umučený ve svém bytě. Costa stojí proti nemilosrdným zabijákům. Kdo jsou ale praví původci toho krveprolití, které brzy zachvátí celé město?


...ia - Drogová válka otřásá předměstím Paříže ... Mesto ve valce valka ve meste | Sleviste.cz ... . Celkové hodnocení ... Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže Olivier Norek Nakladatel: Práh 2019 Podtitul: Drogová válka otřásá předměstím Paříže Ve volném pokračování titulu Code 93 se čtenář vrací na předměstí Paříže, kde na sídlištích kvete dealerství drog. Balíčky narkotik ukrývají ve svých bytech senioři, ... Drogová válka otřásá předměstím Paříže. ... Teritoria - Olivier Norek | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... ... Drogová válka otřásá předměstím Paříže. Od posledního vyšetřování případu kapitána Victora Costy jako by se do úřadoven kriminálky nechvalně známého 93. departementu navrátil klid. Jeho čím dál tím více stmelený tým si ho ni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY