Vytěženej kraj

Vytěženej kraj - Veronika Bendová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Bendová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vytěženej kraj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vytěženej kraj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Bendová. Číst Vytěženej kraj Online je nyní tak snadné!

POPIS


České středohoří, Litvínov, Most, Libkovice, Krušné hory, Ústí nad Labem, Hrob... Dvojice protagonistů hledá filmové lokace v kraji, ze kterého si každý urval, co mohl. Ale někdy přijíždíte hledat pochmurná místa, a potkáte místo toho nečekanou krásu. Stopy v čase, které k vám stále mluví, staré křivdy, staré vzpomínky, starou lásku. Netradiční road movie o tom, že v životě to málokdy chodí jako ve filmu. V hlavní roli severní Čechy.


...ytěženej kraj i touhle knihou. Nechtěně přesný název ... Veronika Bendová: Vytěženej kraj - kulturní magazín Uni ... . Kumulace banálních místopisných výpisků opsaných snad z Wikipedie, včetně chyb. Bez hloubky, bez kontextu, bez jakékoli snahy o uchopení a pochopení. Na druhou stranu asi přesný obraz toho, když si někdo někam udělá víkendový výlet. Vytěženej kraj i touhle knihou. Nechtěně přesný název. Kumulace banálních místopisných výpisků opsaných snad z Wikipedie, včetně chyb. Bez hloubky, bez kontextu, bez jakékoli snahy o uchopen ... Vytěženej kraj - Veronika Bendová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Bez hloubky, bez kontextu, bez jakékoli snahy o uchopení a pochopení. Na druhou stranu asi přesný obraz toho, když si někdo někam udělá víkendový výlet. Vytěženej kraj FRA, 2019, 195 pp. Language: Czech Genre: Literary fiction, Prose ISBN: 9788075210739 Goodreads rating. 71.8% (Rated by 32 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY