Bez trestů a odměn

Bez trestů a odměn - Aletha Solterová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aletha Solterová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez trestů a odměn.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bez trestů a odměn ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aletha Solterová. Číst Bez trestů a odměn Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnešní rodičovství prochází revoluční proměnou. Ač naše doba samu sebe často prezentuje jako epochu krize nebo dokonce zániku rodinného života, Aletha Solterová přináší opačné, mnohem optimističtější poselství: Vztahy mezi partnery i mezi rodiči a dětmi v sobě skrývají jedinečný potenciál osobní a společenské obnovy. Je důležité pochopit, co je podstatou lásky a rodinných vztahů, začít to podle svých možností na-plňovat a přitom si všímat nejen dětí, nýbrž i sebe samých. Současná generace rodičů je privilegovaná v tom, že má poprvé v historii pro úspěšnou výchovu k dispozici nejen svou intuici, ale také informace z výzkumů přesvědčivě dokazujících, co je pro utváření osobnosti člověka podpůrné a posilující, a co naopak znevýhodňující. Lze proto otevřeně hovořit i o tom, jak velké ohrožení představují škodlivé stereotypy, nezhojená zranění a rigidní vnitřní obrany. Mezigenerační přenos tak už nemusí být vnímán jako břemeno, nýbrž jako významná možná vnitřní posila. Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8let.


...estů a odměn Autor: Solterová, Aletha Nakladatel: Triton EAN: 9788075537232 ISBN: 978-80-7553-723-2 Originál: ooperative and connected:Helping children flourish without punishment or rewards Překlad: Jamieson, Alžběta Popis: 1× kniha, brožovaná, 232 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Bez trestů a odměn | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . vydání) Dům knihy.cz > Knihy > Rodina, vztahy > Bez trestů a odměn. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Bez trestů a odměn. Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let. SOLTEROVÁ Aletha. Info: Triton, 2019 (1.) - brož., 228 str. Z angl. přel. A. Jamieson EAN: ... Bez trestů a odměn Autor: Solterová, Aletha Nakladatel: Triton EAN: ISBN: Originál: ooperative and connected:Helping children flourish without punishment or rewards ... Bez trestů a odměn - Solter Aletha J. | Artforum ... ... . Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let. SOLTEROVÁ Aletha. Info: Triton, 2019 (1.) - brož., 228 str. Z angl. přel. A. Jamieson EAN: ... Bez trestů a odměn Autor: Solterová, Aletha Nakladatel: Triton EAN: ISBN: Originál: ooperative and connected:Helping children flourish without punishment or rewards Překlad: Jamieson, Alžběta Popis: Elektronická kniha, 240 st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY