Chorvatský slovník na cesty

Chorvatský slovník na cesty - Lucie Rychnovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Rychnovská
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chorvatský slovník na cesty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chorvatský slovník na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Rychnovská. Číst Chorvatský slovník na cesty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. A navíc – veselé obrázky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrhelů! Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňujících situace, které musejí turisté často řešit: na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v lékárně, na policii atd. Vedle ilustrací jsou uvedena slovíčka s výslovností, takže si je snadno přečtete a zapamatujete. Kromě slovíček najdete v knize i často používané výrazy. Potřebujete se zeptat na cestu? Půjčit si auto v cizině? Koupit si jízdenku? Požádat o jiný pokoj v hotelu? To všechno a mnoho dalších frází si osvojíte díky tomuto slovníku.


...tsko - Aktuální informace pro cesty na chorvatské pobřeží Jadranu ... Kniha Chorvatský slovník na cesty | Knihy pre každého ... . Hledat. Registrace ... Slovník často používaných výrazů ... Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňující situace, které turisté musejí často řešit: na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v lékárně, na policii ad. Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vez ... Kniha: Chorvatský slovník na cesty (Lucie Rychnovská ... ... . Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňující situace, které turisté musejí často řešit: na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v lékárně, na policii ad. Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY