EpiKuras: Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství bezmasé kuchyně

EpiKuras: Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství bezmasé kuchyně - Benjamin Kuras | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Benjamin Kuras
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
EpiKuras: Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství bezmasé kuchyně.pdf


Chcete si knihu přečíst?EpiKuras: Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství bezmasé kuchyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Benjamin Kuras. Číst EpiKuras: Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství bezmasé kuchyně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Epikúros definoval dobré žití jako "slast bez strasti". V jeho stravě "jídla prosté chuti působí stejnou slast jako bohatá hostina, jestliže nás zbavují trýzně pocitu nedostatku". Do epikurejské filozofie se to překládá takto: Touhou po tom, co nemáme, si kazíme to, co máme. Kdo se nedokáže těšit z toho, co má, nebude se těšit z ničeho. Strach z nouze nás nutí konat činy, které nouzi působí. Pečujme proto o vše, co působí blaho, neboť máme-li je, máme vše, a nemáme-li je, ze všech sil po něm toužíme. Blaho sobě působíme i vytvářením blaha druhým, tak jako bolestí působenou druhým vytváříme bolest sobě. To se týká všeho živého, co bolest vnímá. Včetně zvířat, která jíme. Ta nám pak bolest vracejí v podobě stresem a bolestí působených toxinů ve svém mase. S tímto vědomím byl Epikúros s téměř stoprocentní jistotou vegetarián. Benjamin Kuras v této netradiční kuchařce svou vtipnou formou předkládá řadu receptů, která budou působit blaho vám i vašemu okolí.


...ul: Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství bezmasé kuchyně Benjamin Kuras v této netradiční kuchařce svou vtipnou formou předkládá řadu bezmasých receptů ... EpiKuras - Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství ... ... . Známý autor a gurmán opět představuje různé ingredience vegetariánské kuchyně a ... EpiKuras: Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství bezmasé kuchyně. (Eminent, 2015, ISBN 978-80-7281-490-9 ) Poslední naděje civilizace , (Eminent, 2016, ISBN 978-80-7281-505- ) EpiKuras: Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství bezmasé kuchyně Benjamin Kuras Nakladatel: Eminent 2015 Všechny informace o produktu Kniha EpiKuras. Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství bezmasé kuchyně Benjamin Kuras Eminent, porovnán ... Kniha: EpiKuras - Benjamin Kuras | Knihy.ABZ.cz ... . Benjamin Kuras a jeho epikurejská dobrodružství bezmasé kuchyně Benjamin Kuras Eminent, porovnán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY