Hlubiny: Život bez dechu na hranicích lidských možností

Hlubiny: Život bez dechu na hranicích lidských možností - Guillaume Néry | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Guillaume Néry
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlubiny: Život bez dechu na hranicích lidských možností.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlubiny: Život bez dechu na hranicích lidských možností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guillaume Néry. Číst Hlubiny: Život bez dechu na hranicích lidských možností Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život člověka se odehrává mezi jeho prvním nádechem a posledním výdechem. Ponory Guillauma Néryho jsou časové intervaly mezi jeho posledním výdechem a prvním nádechem.Kniha slavného potápěče nám umožňuje ponořit se do jeho tréninku, výkonů, technických obtíží, které musí překonávat. Potápění je pro něj víc než sport, je to životní filozofie, způsob, jak se přiblížit sám sobě i jak zkoumat oceán, který je dosud tak málo poznaným šestým světadílem. Tato neobvyklá pouť nás dovede na hranice lidských možností. Autobiografie slavného francouzského volného potápěče.


...odtitul: Život bez dechu na hranicích lidských možností - Život člověka se odehrává mezi jeho prvním nádechem a posledním výdechem ... 248929847 - Virtual International Authority File ... . Ponory Guillauma Néryho jsou časové intervaly mezi jeho posledním výdechem a prvním nádechem. Autobiografie slavného francouzského volného potápěče. Život člověka se odehrává mezi jeho prvním nádechem a posledním výdechem. Ponory Guillauma Néryho jsou časové intervaly mezi jeho posledním výdechem a prvním nádechem.Kniha slavného potápěče nám umožňuje ponořit se do jeho tréninku, výkonů, technických obtíží, které musí překonávat.... Živ ... Hlubiny - Guillaume Néry | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... .Kniha slavného potápěče nám umožňuje ponořit se do jeho tréninku, výkonů, technických obtíží, které musí překonávat.... Život bez dechu na hranicích lidských možností- Život člověka se odehrává mezi jeho prvním nádechem a posledním výdechem. Ponory Guillauma Néryho jsou časové intervaly mezi jeho posledním výdechem a prvním nádechem. Život bez dechu na hranicích ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY