Nůž

Nůž - Jo Nesbo | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jo Nesbo
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nůž.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nůž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jo Nesbo. Číst Nůž Online je nyní tak snadné!

POPIS


Harry Hole balancuje nad propastí. Už mnohokrát se probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení horší než jindy. Kdysi slavný kriminalista má na rukou i kalhotách krev a z předchozího večera si nepamatuje vůbec nic. Střípky událostí však postupně vyplouvají na povrch a Harry si začíná přát, aby se byl vůbec neprobudil. Protože i zlý sen je lepší než krutá realita, jíž musí čelit. Harry Hole v nejsložitějším případu své kariéry. 12. díl bestsellerové série.


... Nůž : Nabídka kvalitních značkových nožů ... Nejprodávanější, nejlepší kapesní nože | Alza.cz ... . Nože s pevným ostřím, zavírací nože, kapesní nože, lovecké nože, kuchyňské nože, meče, dýky ... Ať už hledáte nůž pro volný čas, lovecký nůž nebo krásný sběratelský kousek, věříme, že z široké škály produktů švédské značky Fällkniven si určitě vyberete. Autorizovaný prodejce kuchyňských nožů Wüsthof. Jsme autorizovaný prodejce kuchyňských nož ... Útočný nůž slaví 45 let u výsadkářů. V Mikovu dělají ... ... . Jsme autorizovaný prodejce kuchyňských nožů Wüsthof. Nůž (hovorově také označovaný slovem kudla) je jeden z nejběžněji denně používaných nástrojů.Skládá se z podlouhlé, obvykle ocelové čepele připojené k rukojeti.Slouží především k oddělování - ř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY