Od strachu k pohodě

Od strachu k pohodě - Marty Becker, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marty Becker,
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Od strachu k pohodě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od strachu k pohodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marty Becker,. Číst Od strachu k pohodě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zbavte svého psa obav z veterináře, návštěv, ohňostrojů… Asi málokdo toho udělal pro citlivý přístup ke psům tolik jako veterinář Marty Becker. Vždy mu leželo na srdci nejenom fyzické, ale i emocionální zdraví jeho pacientů, a proto založil iniciativu Fear Free™, vzdělávací certifikační program, který školí zvěrolékaře, jak zmírnit strach a úzkost jejich pacientů a klientů. Jeho rady a zkušenosti se však ani zdaleka nedotýkají pouze veterinárních ordinací – v knize se dočtete, jak svému psovi pomoci od strachu z návštěv, cizích psů, ohňostrojů, samoty, cestování automobilem atd. Nyní může být i vaše soužití se psem stoprocentně Fear Free™! Dr. Marty Becker, „Veterinář Ameriky“ pracuje celý život na zajištění lepšího fyzického a emocionálního zdraví domácích mazlíčků, proto založil iniciativu Fear Free™. Sedmnáct let pravidelně vystupoval v televizním pořadu Good Morning America a v současné době je členem představenstva American Humane Association. Nyní žije v severním Idahu, vyučuje jako mimořádný profesor na své alma mater, College of Veterinary Medicine na Washington State University a provozuje veterinární praxi v North Idaho Animal Hospital.


...u k pohodě, Články, PESVNOUZI. Anotace a popis ... Od strachu k pohodě - Marty Becker | Databáze knih ... . Zbavte svého psa obav z veterináře, návštěv, ohňostrojů… Od strachu k pohodě . Marty Becker. Zbavte svého psa obav z veterináře, návštěv, ohňostrojů… Asi málokdo toho udělal pro citlivý přístup ke psům tolik jako veterinář Marty Becker. Vždy mu leželo na srdci nejenom fyzické… Od strachu k pohodě Autor: Becker, Marty a Dušková, Jana Nakladatel: Plot EAN: 9788074283604 ISBN: 978-80-7428-360-4 Originál: From Fearful to Fear Free Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Od strachu k pohodě Zbavte svého ps ... Od strachu k pohodě | KNIHCENTRUM.cz ... . vydání) Od strachu k pohodě Zbavte svého psa obav z veterináře, návštěv, ohňostrojů… Marty Becker; Marty Becker . 5,0 . Sledovať autora...SOUVISEJÍCÍ KNIHY