Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku

Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku - Jiří Bílek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Bílek
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Bílek. Číst Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku Online je nyní tak snadné!

POPIS


O bermudském trojúhelníku četl nebo slyšel asi každý. Prostor Atlantiku vymezený Floridou, Portorikem a Bermudami měl být – a dokonce ještě je – místem záhadných mizení lodí, letadel i lidí, po nichž se nikdy nenašla žádná stopa. Co je toho příčinou, nad tím si marně lámou hlavy nejen publicisté a milovníci záhad, ale i věhlasní odborníci z různých oborů. Kniha přináší popis více než 160 případů zmizení, k nimž v prostoru bermudského trojúhelníku opravdu došlo, i událostí, které jsou jen tradovanou legendou. Přibližuje také další oblasti oceánů a moří známé větším počtem lodních neštěstí a seznamuje s hypotézami snažícími se tajemství „trojúhelníku smrti" objasnit. Publikace vznikla nejen na základě studia bohaté literatury, ale rovněž údajů poskytnutých správami přístavů, letišti a lodních, leteckých, pojišťovacích a dalších společností.


...áhad bermudského trojúhelníku ji někdy vydávají za jeho vůbec ... Trojúhelník záhad a legend - Tajemství bermudského ... ... . první oběť, ač loď najela na útes . Druhý vrchol bermudského trojúhelníku, Portoriko, je formálně neza. členěné území či také volně přidružený stát USA s vnitřní samosprávou . Tajemství Bermudského trojúhelníku ... Odborníci pomocí posledních vědeckých objevů odhalují pravdu jedné z největších záhad na Zemi. ... Tajemný Bermudský trojúhelník ... O bermudském trojúhelní ... Trojúhelník záhad a legend - Jiří Bílek | Knihy Dobrovský ... . ... Tajemný Bermudský trojúhelník ... O bermudském trojúhelníku četl nebo slyšel asi každý. Prostor Atlantiku vymezený Floridou, Portorikem a Bermudami měl být - a dokonce ještě je - místem záhadných mizení lodí, letadel i lidí, po nichž se nikdy nenašla žádná stopa. Co je toho příčinou, nad tím si marně lámou hlavy nejen publicisté a milovníci záhad, ale i věhlasní odborníci z různých ... Obsah knihy: Trojúhelník záhad a legend. O bermudském troj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY