Minimalismus do kapsy: Zbavte život zbytečností

Minimalismus do kapsy: Zbavte život zbytečností - Aston Sanderson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aston Sanderson
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Minimalismus do kapsy: Zbavte život zbytečností.pdf


Chcete si knihu přečíst?Minimalismus do kapsy: Zbavte život zbytečností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aston Sanderson. Číst Minimalismus do kapsy: Zbavte život zbytečností Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aby se nám snáze a spokojeněji žilo, stačí přijmout několik myšlenkových změn, které nám umožní zjednodušit domácnost, pracovní život a digitální prostředí. Kniha nabízí užitečné a rozumné rady, jak se vymanit z hmotné, pracovní i počítačové zahlcenosti. Dozvíme se rovněž, co je příčinou úspěchu minimalismu v dnešní společnosti, proč své životy zaplňujeme tolika povinnostmi a spotřebními předměty a často nás ovládá zaplňování vnitřní prázdnoty a perfekcionismus. Autor definuje své pojetí filozofie minimalismu jako „odpadlické“ v tom smyslu, že nevybízí k extrémům a neslibuje úplné vyřešení všech problémů, ale pouhé usnadnění života, a dochází k závěru, že důvodem je obvykle buď snaha vytěsnit pocit, že nám něco chybí, nebo touha po úplnosti a naplnění.


...ČTE: Minimalismus do kapsy aneb zbavte život zbytečností Nejsem žádný čtenář, abych měsíčně přečetla několik knih a vybírala si co nejtlustší bichle ... Minimalismus do kapsy - Zbavte život zbytečností ... ... . Mám ráda přehledné knihy, ideálně psané formou deníku a čím méně stránek a menší, tím jsou pro mě lepší - zajímavější a zábavnější. Minimalismus do kapsy: Zbavte život zbytečností. Aston Sanderson Nakladatel: Portál 2019 2 recenze . Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... V období karantény třídím a uklízím. Rozhoduji se, co potřebuji a co je již zbytečné skladovat. Kniha "Minimalismus do k ... Kniha: Minimalismus do kapsy -- Zbavte život zbytečností ... ... . Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... V období karantény třídím a uklízím. Rozhoduji se, co potřebuji a co je již zbytečné skladovat. Kniha "Minimalismus do kapsy" mi pomohla utřídit si myšlenky a pročistit svoji domácnost v ... Kniha: Minimalismus do kapsy -- Zbavte život zbytečností - Aston Sanderson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 20...SOUVISEJÍCÍ KNIHY