Nahá zelinářka

Nahá zelinářka - Jiří Kimla | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kimla
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Nahá zelinářka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nahá zelinářka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kimla. Číst Nahá zelinářka Online je nyní tak snadné!

POPIS


O přízeň laskavého čtenáře usiluje deset povídek. Jejich námětem je život v nejrůznějších podobách, předkládaný s nadhledem a humorem. Některé příhody jsou strašidelné, jiné vás přivedou ke sportovcům pod olympijské kruhy. Absolvujete lázeňskou léčbu v Teplicích, budete s napětím sledovat, jak si poradí Češky s prací v zahraničí, a to jak v Evropě, tak i za oceánem. Uklidní vás, že Němci vyvíjená zázračná zbraň byla jen fikcí. Možná se budete smát pechu propuštěného vězně nebo nováčkům, kteří se hlásí do průvodcovského sboru cestovní kanceláře a na zájezdu zažijí hodně neobvyklou situaci. A patrně budete soucítit s dámou, která kvůli zkrášlení se málem přivodí zkázu domu, v němž bydlí.


...Nahá zelinářka - Jiří Kimla. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Nahá zelinářka - Kimla Jiří | Prodej knih ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Nahá zelinářka O přízeň laskavého čtenáře usiluje deset povídek. Jejich námětem je život v nejrůznějších podobách, předkládaný s nadhledem a humorem. Některé příhody jsou strašidelné, jiné vás přivedou ke sportovcům pod olympijské kruhy. ... Nahá zelinářka - Knihkupectví Luxor ... . Některé příhody jsou strašidelné, jiné vás přivedou ke sportovcům pod olympijské kruhy. Absolvujete lázeňskou léčbu v Teplicích, budete s napětím sledovat ... Nahá zelinářka Autor: Kimla, Jiří Nakladatel: Triton EAN: 9788075537140 ISBN: 978-80-7553-714- Popis: 1× ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY