Princezna z Tapiti

Princezna z Tapiti - Přemysl Janýr | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Přemysl Janýr
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Princezna z Tapiti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Princezna z Tapiti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Přemysl Janýr. Číst Princezna z Tapiti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šestiletá Madlenka z Prahy se chce za každou cenu stát princeznou. V malém polynéském království na ostrově Tapiti zrovna hledají krále. A to je Madlenčina šance. Přemluví tatínka, aby kralování zkusil, a za pomoci podivuhodné paní Sovové se s tatínkem a maminkou vydá na dalekou cestu k protinožcům. Tam zjišťuje, že setkání s životem na tichomořské Polynésii je mnohem zajímavější, dobrodružnější a živější než snění o princeznách.


...estiletá Madlenka z Prahy se chce za každou cenu stát princeznou ... Lucie Raškovová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . V malém polynéském království na ostrově Tapiti zrovna hledají krále. A to je Madlenčina šance. Přemluví tatínka, aby kralování... Princezna z Tapiti 9-10-2019 Zpravodajství Outsidermedia 228 Že mohu pro změnu napsat také něco rozumného, ukazuje právě vyšlá kniha Princezna z Tapiti . Že mohu pro změnu napsat také něco rozumného, ukazuje právě vyšlá kniha Princezna z Tapiti. Možná nejsou čtenáři mých esejů přesně její cílovou sku ... Princezna z Tapiti - Přemysl Janýr | Databáze knih ... . Možná nejsou čtenáři mých esejů přesně její cílovou skupinou, tou jsou děti od šesti let, ale možná takové v okolí máte. Navíc jsem zatím nejvíce pozitivních ohlasů obdržel od dospělých. Přikládám stručnou synopsi: Šestiletá Madlenka se chce z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY