Tatínku, ta se ti povedla

Tatínku, ta se ti povedla - Zdeněk Svěrák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Svěrák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatínku, ta se ti povedla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tatínku, ta se ti povedla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Svěrák. Číst Tatínku, ta se ti povedla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem obvykle maminky. Ty ale mívají právě večer v domácnosti nejvíc práce. A tak je potřeba, aby je tatínkové zastoupili. Tatínek Šíma by pohádky raději četl. Jenomže Petřík a Petruška dávají přednost takovým, jaké jim dříve povídala maminka: o zdánlivě obyčejných věcech kolem nás. A to není jednoduché, jak se možná na první pohled zdá. Však se tatínek Šíma s pohádkami pěkně natrápí!


..., ta se ti povedla kniha od: Zdeněk Svěrák ... Česká škola: Albatros: Pracovní listy k vybraným knižním ... ... . 91 % 190 hodnocení ... Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Tatínku, ta se ti povedla (Zdeněk Svěrák) - • knížka je vhodná pro začínající čtenáře Vyprávění o tom, jak je někdy obtížné vyprávět svým dětem vlastní pohádky. Maminka má příliš mnoho práce, a... Tatínku, ta se ti povedla Zdeněk Svěrák Nakladatel: Albatros 2016 Albatros Tatínku, ta se ti povedla Pohádková knížka od Zdeňka Svěráka. Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem ... Tatínku, ta se ti povedla by Zdeněk Svěrák ... . Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem obvykle maminky. Ty ale mívají právě večer v domácnosti nejvíc práce. A tak je potřeba, aby je tatínkové zastoupili. Tatínek Šíma by pohádky raději ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY