Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi

Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi - Stanislav Štěpáník, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Štěpáník,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Štěpáník,. Číst Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska – tří zemí jazykově, historicky, kulturně i sociálně blízkých – dává možnost pozoruhodného kontrastivního pohledu na hlavní téma publikace, totiž vztah jazyka a komunikace. Jeho řešení se jeví z pohledu výuky zmíněných jazyků i širšího mezinárodního pohledu jako zcela stěžejní při utváření učebního prostředí výuky mateřštiny, zkoumání a zlepšování její kvality a především zavádění jakýchkoli inovací. V česko-slovensko-polském prostředí monografie představuje práci, která se danému problému věnuje skutečně komplexně a do hloubky. Jako základní východisko z problémů, s nimiž se výuka češtiny, slovenštiny i polštiny v daných zemích potýká, autoři předkládají systémový komunikačně-funkční přístup, jehož souhrnnou elaboraci čtenář v publikaci nalezne.


...azyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi Autor: Štěpáník, Stanislav a kolektiv autorů Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024643533 ISBN: 978-80-246-4353-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 226 stran, česky Rozměry: 14,2 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Předměty - Univerzita Karlova ... . vydání) Elektronická kniha Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a... Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska - tří zemí jazykově, historicky, kulturně i sociálně blízkých - dává ... Slovenština | Knihy.ABZ.cz ... . Hodnotenie a... Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska - tří zemí jazykově, historicky, kulturně i sociálně blízkých - dává možnost pozoruhodného kontrastivního pohledu na hlavní téma publikace, totiž vztah jazyka a komunikace....SOUVISEJÍCÍ KNIHY