Letopisy Vukogvazdské družiny III.

Letopisy Vukogvazdské družiny III. - Vukogvazdská družina | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vukogvazdská družina
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Letopisy Vukogvazdské družiny III..pdf


Chcete si knihu přečíst?Letopisy Vukogvazdské družiny III. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vukogvazdská družina. Číst Letopisy Vukogvazdské družiny III. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Originální česká fantasy Letopisy Vukogvazdské družiny pokračuje ve třetím svazku. Ani po Orlohoru nemají Vukogvazdští čas na odpočinek. Doprovázejí kudúcké kupce po cestách drangenských společně s jejich zbrojnou skupinou - třemi sličnými děvami. Stezky jsou to záludné, mnohá nebezpečí i bestie na nich číhají. A jak se říká – kam čert nemůže, nastrčí ženskou. Ať už v podobě krvelačné strigy, zákeřné harpyje nebo hubaté holky. Avšak i na Vukogvazdské se může usmát štěstí a po časech hubených snad přijdou časy bohaté. Cesta k bohatství ovšem vede Vlčím hvozdem, který postupně odkrývá svá tajemství. Naši nehrdinové velmi brzy zjistí, že v nouzi poznáš trpaslíka a že peníze nesmrdí, nejsou-li kudúcké. Do toho se z Říše šíří zkazky o začínající vojně, nad Mladčí létá drak a hvozdem se čím dál víc potulují smečky útočných vlků… Meoda, Rinvit i Dargos tak stojí na rozcestí a musejí se rozhodnout, kterým směrem se vydat. I ve třetím dílu oblíbené české fantasy bublá v kotlíku hrachová kaše, sbírá se dračí lejno a tříbí se nečekaná přátelství, která neposkvrní ani prasklý sud kolomazu!


...pisy Vukogvadzskej družiny vyčnievajú nad ostatnými tuzemskými románmi vypiplaným svetom, postavami ktoré prirastú k srdcu, a osobitým humorom ... Letopisy Vukogvazdské družiny 3 by Gorgona Books - Issuu ... . Je to áčková fantasy, pre mňa pútavejšia ako niektoré známejšie, ktoré tiež stavajú na reáliách slovanského stredoveku." Letopisy Vukogvazdské družiny jsou plnokrevná originální česká fantasy, která si našla širokou a věrnou čtenářskou základnu, lačně se dožadující nového čtiva. Nadšení pro Vlčí hvozd se tak šíří dál… Letopisy Vukogvazdské družiny (zkráceně LVD) je knižní fantasy série, jejímiž autory jsou ... Letopisy Vukogvazdské družiny III | eKnihy, elektronické ... ... . Nadšení pro Vlčí hvozd se tak šíří dál… Letopisy Vukogvazdské družiny (zkráceně LVD) je knižní fantasy série, jejímiž autory jsou Jan Kravčík a kolektiv autorů, souhrnně se označující jako Vukogvazdská družina.Jde o volně navazující dobrodružné příběhy, odehrávající se ve fantastickém světě Vukogvazdu (V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY