Život po životě

Život po životě - Raymond A. Moody | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Raymond A. Moody
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život po životě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život po životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Raymond A. Moody. Číst Život po životě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Americký lékař a spisovatel proslul po celém světě jako významný badatel, který se zaměřil na oblast „smrti“. Co vlastně nás po ní čeká? Důkazy, jež by vyřešily nejspornější otázky lidské existence, zatím nikdo nepředložil. Zvláštnímu zájmu se proto těší prožitky blízkosti smrti (NDE). Právě ty Raymond Moody intenzivně zkoumal a dokázal popsat charakteristické znaky, jež je provázejí. Jeho knihy se ihned po vydání v USA staly světovými bestsellery. Autor v nich shrnul vzpomínky těch, kteří přežili klinickou smrt, a došel k pozoruhodnému zjištění – vjemy při umírání bývají shodné a vesměs naznačují možnost jakési další cesty. Tato strhující kniha tak otvírá prostor lidské naději.


... PO ŽIVOTĚ - tři důkazy. Unsubscribe from GoschaTV1? Subscribed Unsubscribe ... Život po životě 2010 celý film český dabing ... . Want to watch this again later? Sign in to add this video to a playlist. Need to report the video? Sign in to ... Dr. Raymond Moody ve své knize Život po životě popsal autentické výpovědi tisíců lidí, kteří prožili hluboké duchovní zážitky během vlastní klinické smrti. Moody popisuje, že vjemy a pocity při umírání jsou u různých lidí podobné, srovnává je a hledá další analogické popisy v historických pramenech. Každý je na cestě za hledáním pravdy, jejich životy se protnou a navžd ... SMRT JE JEN ILUZE - život pokračuje v jiném paralelním ... ... . Každý je na cestě za hledáním pravdy, jejich životy se protnou a navždy změní tím, v co věří, že by mohlo být - nebo musí být - po životě. (oficiální text distributora) Novinářka Marie téměř přijde o život, když ji na dovolené v Thajsku smete tsunami a z klinické smrt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY