Událost

Událost - Jaroslav Boček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Boček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Událost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Událost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Boček. Číst Událost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poklidný život u Andělské hory naruší zjištění, že rekreační chata Jitřenka je znenadání oddělena od okolního světa neviditelnou bariérou. Když tento podivuhodný stav pomine, ukazuje se, že skupině lidí, kteří tam právě pobývali, cosi vymazalo vzpomínky na poslední dny. Z pozdějších výpovědí se zdá, jako by jejich vědomí testovala nějaká cizí inteligence. Dramatická cesta do jejich podvědomí odkrývá nejtajnější myšlenky, touhy i citová pouta a před čtenářem vyvstává barvitá mozaika lidských osudů.


...i, Hlavní zpravodajská relace České televize ... událost překlad z češtiny do angličtiny - Seznam Slovník ... . Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě. Káznice LIVE. 1,180 likes · 428 talking about this. Vysílací studio v prostorách brněnské Káznice. O jeho provoz se stará spolek Tripitaka ve spolupráci s filmovou produkcí GNOMON, Michalem... Slovenský institut Praha / Slovenský inštitút v Prahe, Praha. 1,304 likes · 14 talking about this · 438 were here. Prezentácia slovenskej kultúry a umenia v Č ... událost - Wikislovník ... . Prezentácia slovenskej kultúry a umenia v ČR Událost. Ke slovu událost evidujeme 5 synonym. Synonyma k událost: příběh, příhoda, děj čeština: ·důležitý děj ohraničený v čase; něco, co se odehrálo Pohnutá tři léta mého presidentství vyvrcholila v událostech posl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY