Víno

Víno - André Dominé | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
André Dominé
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Víno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Víno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor André Dominé. Číst Víno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedná se již o 3. vydání atlasu pro milovníky vína. V této příručce je do jednoho svazku shrnuto vše, co se lze o víně dozvědět. Je to jak průvodce po zemích i oblastech, v nichž se pěstuje vinná réva, tak také ideální rádce při nákupu vína. Každý, kdo se zajímá o víno, zde najde celou řadu praktických informací počínaje pěstováním vinné révy přes základní pravidla degustace až po doporučení, která vína se nejlépe hodí k určitým jídlům. V části, jež se zabývá jednotlivými zeměmi světa, jsou názorně a i pro laika srozumitelně představeny veškeré vinařské oblasti Starého i Nového světa. Tento přehled je doplněn více než 150 podrobnými mapkami. Spolehlivým průvodcem na někdy poněkud nepřehledných cestách za dobrým vínem budou zájemcům přehledy vybraných výrobců, domén a vinařských usedlostí, jež doprovázejí etikety zajímavých vín.


... sedm ráno vstanu, dám do trouby maso aby moje děti teplý oběd měly na školu se koukám - to zas bude žraso už pár týdnů sedím doma na prdeli Že v týhle Víno Holec - Penzion Holec, Dolní Dunajovice, Jihomoravký Kraj, Czech Republic ... O nás | Víno Martin Staněk s.r.o. ... . 383 likes. VINO HOLEC - PENSIONHOLEC . Jsme malé rodinné vinařství hospodařící v Dolních Dunajovicích na 3,7ha vinic... Naše sklady sú plné, určite nájdete víno, ktoré bude vyhovovať vašej chuti! Doručujeme výhradne kuriérom za dodržania všetkých hygienických a bezpečnostných opatrení. Ďakujeme, že nakupujete u nás! Team Wineshop.sk. Ak si želáte odoberať novinky, prosím nechajte nám email: Víno je nápoj získaný úplným nebo částečným alkoholovým kvašením čerstvých rozdrcených n ... Víno Stehlík - Home | Facebook ... . Ďakujeme, že nakupujete u nás! Team Wineshop.sk. Ak si želáte odoberať novinky, prosím nechajte nám email: Víno je nápoj získaný úplným nebo částečným alkoholovým kvašením čerstvých rozdrcených n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY