Ta kytára je můj kříž

Ta kytára je můj kříž - Petr Maria Lutka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Maria Lutka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ta kytára je můj kříž.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ta kytára je můj kříž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Maria Lutka. Číst Ta kytára je můj kříž Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší úplný soubor všech křesťanských písňových textů Petra M. Lutky, jež začal psát a zpívat v polovině 80. let. Jeden z nejpopulárnějších českých písničkářů 70. let, hvězda písničkářského sdružení Šafrán, je znám především jako jedinečný interpret humorných písní Jiřího Zycha. Ve své vlastní obsáhlé tvorbě z let následujících došel ke ztišení, hloubce, upřímnosti a vroucnosti výrazu, která v novodobé české křesťanské poezii nemá obdobu. Lutka navazuje na bohatou tradici české katolické písně, kterou rozvíjí nezaměnitelným způsobem. Kniha je doplněna autorovým rozsáhlým esejem o vlastní cestě k Bohu a duchovní písni a zasvěceným doslovem literárního historika Ivo Haráka. Vychází ve formátu a grafické úpravě modlitební knihy s barevnou ilustrací Juliany Jirousové.


...řináší úplný soubor všech křesťanských písňových textů Petra M ... Ta kytára je můj kříž | Galén - Kompas ... . Lutky, jež začal psát a zpívat v polovině 80. let. Jeden z nejpopulárnějších českých písničkářů 70. let, hvězda písničkářského sdružení Šafrán, je znám především jako jedinečný ... Všechny informace o produktu Kniha Ta kytára je můj kříž - Petr Lutka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ta kytára je můj kříž - Petr Lutka. Ta kytára je můj kříž Autor: Lutka, Petr Maria Nakladatel: Galén EAN ... Ta kytára je můj kříž - Petr Lutka ... . Ta kytára je můj kříž Autor: Lutka, Petr Maria Nakladatel: Galén EAN: 9788072628971 ISBN: 978-80-7262-897-1 Ilustrace: Jirousová, Juliana Popis: 2× kniha, vázaná, 334 stran, česky Rozměry: 11,5 × 15,6 cm Rok...SOUVISEJÍCÍ KNIHY