Tři kuchaři vaří

Tři kuchaři vaří - Hana Zobačová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Zobačová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři kuchaři vaří.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tři kuchaři vaří ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Zobačová. Číst Tři kuchaři vaří Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knihou čtenáře provedou tři zvířátka: myšák Milda, který se specializuje na nápoje, prasátko Cvalda, to je odborník na jednoduchou kuchyni, a opička Tylda, jež si troufne i na složitější dobroty. Každý recept je doplněn hravou ilustrací a podrobně zpracovaným návodem, jak při přípravě jídla či nápoje postupovat. Autorka této výjimečné knihy říká: „My, dospělí, často děti chráníme před ‚nebezpečnými´ činnostmi, bereme jim tak ale možnost se rozvíjet, osamo-statnit, tlumíme jejich sebevědomí.“ Říkáme jim: „To nemůžeš, to ještě neumíš. Málokdy se ale zamyslíme nad tím, co udělat pro to, aby naše děti mohly a uměly si třeba ráno samy namazat chleba máslem. Touto knihou bychom rádi dětem pomohli v samostatnosti a sebedůvěře.“ Každý recept v této knize obsahuje slovní popis a obrázkový postup. Obrázky (piktogramy) pomáhají tak pochopit obsah, napomáhají v mluvení i čtení a podporují čtenářské i předčtenářské dovednosti.


...čtenáře provedou tři zvířátka: myšák Milda, který se specializuje na nápoje, prasátko Cvalda, to je odborník na jednoduchou kuchyni, a opička Tylda, jež si troufne i na Tři kuchaři vaří - Pasparta Tři kuchaři vaří ... Tři kuchaři vaří - Zobačová Hana, Weishäupelová-Hockeová ... ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... > Tři kuchaři vaří-11% sleva. Kniha: Tři kuchaři vaří Autor: Hana Zobačová. Knihou čtenáře provedou tři zv ... Tři kuchaři vaří - Hana Zobačová,Klára Weishäupelová ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... > Tři kuchaři vaří-11% sleva. Kniha: Tři kuchaři vaří Autor: Hana Zobačová. Knihou čtenáře provedou tři zvířátka: myšák Milda, který se specializuje na nápoje, prasátko Cvalda, to je odborník na jednoduchou kuchyni, a opička Tylda, jež si troufne i na ... Knihou čtenáře provedou tři zv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY