Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala - Jenny Hanová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jenny Hanová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všem klukům, které jsem milovala.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všem klukům, které jsem milovala ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jenny Hanová. Číst Všem klukům, které jsem milovala Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.


... Videa > Trailery, Filmy, Seriály > Všem klukům, které jsem milovala (2018) Všem klukům, které jsem milovala (2018) Zobrazit všechny videa v kategorii Trailery, Filmy, Seriály Všem klukům, které jsem milovala synopsis Všem klukům, které jsem milovala 2018 csfd celý film Lara Jean má zálibu v psaní milostných dopisů klukům, kteří se jí líbí ... Recenze: Všem klukům, které jsem milovala - Blogger ... . Jen je nikdy neodešle. Zavře je doma do krabice a tam čekají bezpečně schované. Všem klukům, které jsem milovala (audiokniha) již vyšlo. Jenny Hanová Všem klukům, které jsem milovala (filmové vydání) již vyšlo. Jenny Hanová Navždy s láskou Lara Jean Posty, které by tě mohly zajímat. citáty. Takhle možná končí všechny první lásky. Navždy jim patří kousíček vašeho srdce. Viac zaujímavost ... Všem klukům, které jsem milovala - Jenny Han - Megaknihy.cz ... . Všem klukům, které jsem milovala (audiokniha) již vyšlo. Jenny Hanová Všem klukům, které jsem milovala (filmové vydání) již vyšlo. Jenny Hanová Navždy s láskou Lara Jean Posty, které by tě mohly zajímat. citáty. Takhle možná končí všechny první lásky. Navždy jim patří kousíček vašeho srdce. Viac zaujímavost...SOUVISEJÍCÍ KNIHY