Green Kitchen At Home - Rychlé a zdravé recepty pro každý den

Green Kitchen At Home - Rychlé a zdravé recepty pro každý den - David Frenkiel, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Frenkiel,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Green Kitchen At Home - Rychlé a zdravé recepty pro každý den.pdf


Chcete si knihu přečíst?Green Kitchen At Home - Rychlé a zdravé recepty pro každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Frenkiel,. Číst Green Kitchen At Home - Rychlé a zdravé recepty pro každý den Online je nyní tak snadné!

POPIS


V kuchařce Green Kitchen at Home se s námi její autoři David Frenkiel a Luise Vindahl dělí o více než 100 vegetariánských receptů – svých rodinných favoritů, které jsou charakteristické pro jejich každodenní kuchyni. Jde o jídla, po nichž se budete cítit a vypadat skvěle, od rychlých a lahodných snídaní i večeří pro každý den až po propracovanější jídla na víkendové oslavy. Recepty jsou chytře sestaveny tak, že podle nich uvaříte velmi snadno, uvedena je doba přípravy i spousta užitečných tipů, což vám usnadní práci. Začněte třeba se základními, jako je Pořádná dávka rajčatové omáčky, Rýžové palačinky nebo Líná čočka, a získáte stavební kameny pro celou řadu skvělých jídel na celý týden. Víkendové recepty zaberou o něco více času, ale i tak jsou báječně nekomplikované – od květákových „Fish and Chips“, což je veselá vegetariánská variace autorů na známé téma, přes vydatné Lasagne s citronovou ricottou pro velkou rodinu až po lehké, ovšem Božské pečené donuty, které rozhodně stojí za námahu. Díky fantastickým fotografiím a food stylingu stejně jako milým osobním příběhům povyšuje Green Kitchen at Home moderní a inspirativní bezlepková vegetariánská jídla na novou úroveň. Tohle je kuchařka, k níž se budete stále a znovu vracet.


...n Kitchen - Lahodná a zdravá vegetariánská jídla pro každý den ... The Green Kitchen: Lahodná a zdravá vegetariánská jídla ... ... . Kniha The Green Kitchen je dílem Luise Vindahl a Davida Frenkiela - životních partnerů, rodičů tří malých dětí, kteří v ní představují více než stovku oblíbených receptů. Green Kitchen At Home - Rychlé a zdravé recepty pro každý den Autor: Frenkiel, David a Vindahl, Luise Nakladatel: Kitchenette EAN: 9788090582835 ISBN: 978-80-905828-3-5 Originál: Green Kitchen At Home - Quick and healthy vegetarian food for every day Překlad: Rákosníková, Jitka Popis: 1× kniha, vázaná, 254 stran, česky Rozměry: 21 ... Green Kitchen At Home - Rychlé a zdravé recepty pro každý den ... Green Kitchen At Home - Rychlé a zdravé recepty pro každý ... ... ... Green Kitchen At Home - Rychlé a zdravé recepty pro každý den. Kuchařka Green Kitchen At Home obsahuje 100 lahodných vegetariánských, veganských a bezlepkových receptů, které vás bude bavit v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY