Odloučeni zjara

Odloučeni zjara - Agatha Christie | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odloučeni zjara.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odloučeni zjara ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Odloučeni zjara Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pozoruhodný psychologický román královny detektivek z roku 1944, příběh o ochotě pohlédnout na sebe sama, přiznat si životní chyby a vykročit ze svého stínu. Joan Scudamoreová se vrací z Británie do Iráku. V Londýně se postarala o nemocnou dceru a nyní míří zpět za manželem. Na cestování je zvyklá, ne však na dlouhé, nedobrovolné odloučení ode všech, které miluje. Její vlak zůstane nečekaně odstaven a Joan musí strávit nějakou dobu v malé ubytovně daleko od vší civilizace. Izolace a nečinnost ji přinutí k rekapitulaci svého dosavadního života. Čím hlouběji se noří do analýzy vztahů s manželem, dětmi, přáteli, do hodnocení všech činů i omylů, jichž se vůči nim dopustila, tím bolestnější obraz jí samé před ní vystupuje. A tím naléhavěji se vynořuje i otázka, co s tímto poznáním udělat.


...ni zjara - Agatha Christie. Pozoruhodný psychologický román královny detektivek z roku 1944, příběh o ochotě pohlédnout na sebe sama, přiznat ... Odloučeni zjara - vyšla další Mary Westmacott | Agatha ... ... ... Odloučeni zjara Autor: Christie, Agatha Nakladatel: Ikar EAN: 9788024940038 ISBN: 978-80-249-4003-8 Originál: Absent in the Spring Překlad: Čermák, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 14 × 21,6 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání) Odloučeni zjara je kniha o sebepoznání, o upřímnosti k sobě samému, o trpké cestě, která nás k ní dovede. O pokání, které n ... Odloučeni zjara | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) Odloučeni zjara je kniha o sebepoznání, o upřímnosti k sobě samému, o trpké cestě, která nás k ní dovede. O pokání, které následně musí přijít. O promarněných šancích, o nadějích na nové začátky. A také o tom, že žádné nové začátky nepřijdou, pokud k sobě nebudeme skutečně upřímní a přiznáme si i ... Odloučeni zjara Pozoruhodný psychologický romá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY