Bioenergetická cvičení

Bioenergetická cvičení - U. Gudat, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
U. Gudat,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bioenergetická cvičení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bioenergetická cvičení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor U. Gudat,. Číst Bioenergetická cvičení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bionergetika, kterou vytvořil americký lékař a psychoterapeut Alexander Lowen, vychází z toho, že každý člověk disponuje životní energií, a to nezávisle na věku a kulturním zázemí. Tato energie však může být často inhibována vnitřními zábranami. S pomocí bioenergetických cvičení je možné uvolnit chronické svalové napětí, svalový krunýř a aktivovat energetické procesy. Cvičení vedou k odstraňování zábran spontánního vyjadřování pocitů a emocí. Tento proces směřuje k obnovení pozornosti k našemu vnitřnímu prožívání, umožňuje hlubší osobní porozumění a pomáhá objevit vlastní životní energii, nabýt znovu přirozenou pohyblivost a emoční prožívání. Kniha Bioenergetická cvičení přináší základní cviky, které je možno v každém věku cvičit doma samostatně bez terapeuta. Nabízí i návod, jak vytipovat vhodná cvičení právě pro sebe. Jejich pravidelné cvičení vede k větší spontaneitě a obnově vlastní vitality a kvality existence ve světě.


...Bioenergetická cvičení přináší základní cviky, které je možno v každém věku cvičit doma samostatně bez terapeuta ... Bioenergetické cvičenia - Orvokki's blog ... . Nabízí i návod, jak vytipovat vhodná cvičení právě pro sebe. Jejich pravidelné cvičení vede k větší spontaneitě a obnově vlastní vitality a kvality existence ve světě. Bioenergetická cvičení vycházejí z předpokladu, že tělesná a duševní stránka člověka spolu úzce souvisí. Pokud se někdo cítí často nervózní, úzkostný, trpí stresem, prožívá dlouhodobou emocionální zátěž, své emoce ... Kurz Brno: Bioenergetické cvičení / Jana Bartková | Naučmese ... . Pokud se někdo cítí často nervózní, úzkostný, trpí stresem, prožívá dlouhodobou emocionální zátěž, své emoce si nepřipouští, potlačuje je atd., reaguje na tyto prožitky samozřejmě také tělesně. Bioenergetická cvičení. Vydání třetí. Přeložil Jan LORENC. Praha: Portál, 2015. ISBN 978-80-262-0894-5. V knize je stručně a jasně popsána podstata bioenergetiky. Dále...SOUVISEJÍCÍ KNIHY