Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc

Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc - Daniela Kovářová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Kovářová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Kovářová. Číst Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc Online je nyní tak snadné!

POPIS


Člověk hubnoucí má těžký život – jeho boj je celoživotní a obvykle neúspěšný. Ani společnost mu nijak nepomáhá, neboť odmítá přijmout opatření na ochranu před kulinářskými svody. A život mu do cesty klade samé překážky – cukrárny, restaurace, výkladní skříně, jídelní lístky, dovolené a rodinné oslavy. Chcete vědět, jak hubnout a nezblbnout? Pobaví vás nová kniha české spisovatelky a advokátky Daniely Kovářové, autorky bestselerů Jak se žije padesátkám a Jak chovat muže. S tématem snižování váhy se vyrovnává po svém – ironicky a s nadhledem.


...aniela Kovářová - Jak hubnout a nezblbnout Otevřít stranu 99 Ukázky ... Jak hubnout a nezblbnout - Plzeňský deník ... . Ukázka epub ... Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) ... Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc Daniela Kovářová Nakladatel: Mladá fronta 2019 Trávit čas knihou Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc! Na našem webu chytrabudoucnost.cz najdete knihu Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc a p ... Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc PDF ... ... .cz najdete knihu Jak hubnout a nezblbnout: aneb Peklo s kily navíc a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Kniha: Jak hubnout a nezblbnout -- aneb peklo s kily navíc - Daniela Kovářová. Fungujeme! Váž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY