Dekorace pro radost

Dekorace pro radost - Věra Brusnická | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Brusnická
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dekorace pro radost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dekorace pro radost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Brusnická. Číst Dekorace pro radost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obklopovat se předměty, které si sami vyrobíme, má mnoho výhod. Je možné si zvolit barvy a materiály podle svého vkusu a hodí se do konkrétního interiéru; přitom si můžeme být jisti, že máme originál. Tato kniha obsahu rady a návody, jak takových výrobků dosáhnout. Mimo jiné v ní čtenář nalezne: dekorace z oblasti pletení, háčkování, vyšívání, šití a patchworku; podrobné návody a barevné fotografie ke každému projektu; mini školičky; a mnoho užitečných vzorníků. Obtížnost jednotlivých dekorací je záměrně na různé úrovni, takže publikace vychází vstříc co největšímu počtu tvořivých lidí. Začátečníci ani velmi zkušení tedy nemusí mít strach, že si nevyberou. Kniha kromě originálních nápadů přináší také radost z vydařeného díla, zajímavého dárku, anebo třeba jen z toho, že se člověk naučí něco nového.


...y, dekorace a jiné věci pro radost. 1,645 likes · 218 talking about this ... Velikonoční dekorace | Perníčky pro radost ... . Nabízíme květiny především orchideje ale i jiné pokojové rostliny, a jiné zboží. Posíláme poštou nebo osobní odběr ve... Dekorace Pro Radost, Ostrava, Czech Republic. 1.8K likes. E-shop, ve kterém najdete nádherné dekorace pro Váš útulný domov. Více na www.dekoraceproradost.cz Dekorace pro radost. 4.6K likes. Tvoření pro radost :) dekorace pro radost Vážený uživateli ... Dekorace pro radost | Fler.cz ... .6K likes. Tvoření pro radost :) dekorace pro radost Vážený uživateli, pro běh této aplikace je nutné mít zapnutou podporu JavaScriptu ve Vašem prohlížeči. Milí zákazníci, provoz e-shopu www.dekoraceproradost.cz byl ukončen. Věnce a deko...SOUVISEJÍCÍ KNIHY