Dobrý v posteli

Dobrý v posteli - Jennifer Weinerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jennifer Weinerová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrý v posteli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobrý v posteli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jennifer Weinerová. Číst Dobrý v posteli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naši osobnost a osud neutvářejí ostatní. Utváříme je sami. Osmadvacet let ubíhal život Cannie Shapirové bez větších zádrhelů, tedy když pomineme fakt, že její otec dávno škrtl dceru ze svého života, což matka vyřešila navázáním ne úplně konvenčního vztahu. Cannie je odhodlána nenechat se tím převálcovat: má přece vcelku hezký život, přátele, psa a zajímavou práci. Dokázala se dokonce smířit i se svými křivkami, které by někteří mohli považovat za přebujelé. Usilovně udržovaná duševní rovnováha se zbortí ve chvíli, kdy si Cannie ve společenském časopise přečte lehce urážlivý článek svého bývalého přítele, nazvaný Miloval jsem korpulentní ženu. Všechny obranné mechanismy i podpůrné berličky přestanou najednou fungovat. Cannie se ocitá na šikmé ploše, na jejímž konci je už jen zoufalství a deprese. I z takových neutěšených míst se ale člověk může dostat, pokud o to opravdu stojí. Cannie prožije zlomový rok, v němž se vypořádá se všemi svými ztrátami i prohrami a pokusí se zjistit, kým vlastně je. Protože jedině tak bude moci přijít na to, kým vlastně chce v budoucnu být.


...obrý v posteli Přidat komentář. prcek19 ... Dobrý v posteli - Jennifer Weinerová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 27.11.2019. Ne..tak tohle nebyl můj šálek čaje..k tomuhle se nikdy nevrátím a věřím, že po pár dnech si ani nebudu pamatovat, o čem kniha byla ... Bez něj žádná v posteli není třída." ... Zvlášť ten dobrý. Proto po výborném milování není výjimečné, že dostanete koketní pozvání k dalším setkáním. Prostě vás ten šibal nemůže dostat z hlavy, protože máte v sobě ochotu k autoerotice, kladný vztah k vlastnímu tělu, zvědavost, chuť poznávat a ... Popis: Dobrý v posteli Naši osobnost ... Jak poznáte, že jste dobrá v posteli? Podle těchto 5 ... ... ... Popis: Dobrý v posteli Naši osobnost a osud neutvářejí ostatní. Utváříme je sami. Osmadvacet let ubíhal život Cannie Shapirové bez větších zádrhelů, tedy když pomineme fakt, že její otec dávno škrtl dceru ze svého života, což matka vyřešila navázáním ne úplně konvenčního vztahu. Jsem dobrý v po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY