Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili

Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili - David Gruber | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Gruber
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Gruber. Číst Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další knižní hit pro vás přichystal jeden z nejplodnějších a nejčtenějších současných českých autorů David Gruber. Tématikou mužsko-ženských vztahů se zabývá dlouhodobě knižně, fejetonově (například v MF Dnes) i na svých komunikačních kurzech. Dvě knihy o mužsko-ženských vztazích mu vyšly v nakladatelství Grada Publishing zhruba na přelomu tisíciletí. Měly řadu dotisků, staly se bestsellery. Tato kniha je však oproti nim natolik rozšířená a modernizovaná, že jde o nové dílo.Za uplynulých více než patnáct let však autor nabyl řadu nových poznatků, zkušeností, čerpal názory z diskusí stovek svých čtenářů a žáků. Spolupracoval se specialisty. Nyní mu vychází vše o mužích a ženách v jednom, na 336 stranách.Doba výrazně pokročila a tato kniha to reflektuje. Chytré mobily, generace X, Y, Z a mileniálové, nepřeberná nabídka porna v nejvyšší obrazové a zvukové kvalitě, ženská a dívčí stále silnější namlouvací aktivita, systém „kamarád s výhodou“, hnutí mee too, záležitosti kolem genderové korektnosti, rozšiřování počtu pohlaví a jeho volba aj. Tuto novou dobu kniha MUŽI, MUŽI – ŽENY, ŽENY reflektuje. Ale též zevrubně pojednává o tom všem stálém a neměnném, co se mezi muži a ženami děje od dob dávného lovce a strážkyně ohně do dnešních dob.Kniha je kombinací populárně naučného textu, beletrie (mj. dvě sci-fi povídky) a dramatu (scénář rozhovoru čtyř – dvou mužů a dvou žen, umírněných i radikálních názorů).


...tší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili ... sex muži | Blesk.cz ... . 22. 01. 2020 12:04:51 ... poprvé, tak to většinou bývá s řadou nešikovností, chyb a nedostatků - prostě začátečnické dílo. Ženy, vzpomeňte si, když jste poprvé vařily svíčkovou nebo poprvé řídily auto. Do jaké míry to byl perfektní bezchybný výkon ... Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili Další knižní hit pro vás přichystal jeden z nejplodnějších a nejčtenějších současných českých autorů David Gruber. Ženy ženám jsem objevila v době, kdy jsem se s ... Co ženy láká na sexuální turistice - Novinky.cz ... . Ženy ženám jsem objevila v době, kdy jsem se sama ztratila. Já, na prahu čtyřicítky, s dorůstajícími dětmi, a na první pohled spokojeným manželstvím jsem se začala cítit divně a neuměla jsem to pojmenovat. Byla jsem unavená životem, který mi nic nového nedával. A tím se u mě za...SOUVISEJÍCÍ KNIHY