Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel

Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel - Patrik Burda, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Patrik Burda,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Burda,. Číst Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předkládaná učebnice je určena především žákům oboru ošetřovatel, nicméně ji určitě využijí též žáci příbuzných oborů, pečovatelé, sanitáři, zdravotničtí asistenti, všeobecné sestry a další osoby, které se zabývají poskytováním péče nemocným. Přestože se jedná o odbornou učebnici, autoři se snaží návodným způsobem aplikovat teoretické poznatky z oboru ošetřovatelství do praxe. To je možné díky dlouholeté zkušenosti autorů s přímým poskytováním ošetřovatelské péče a s výukou budoucích zdravotníků. Autoři čerpají ze současných poznatků ošetřovatelství, psychologie, medicíny a příbuzných oborů. Učebnice je členěna do kapitol, které vycházejí ze školních vzdělávacích programů pro obor ošetřovatel. Tři díly odpovídají vzdělávání v jednotlivých ročnících.


...vatelská péče 1. díl Učebnice stěžejního předmětu oboru ošetřovatel ... Ošetřovatelská péče 1. díl - Knihkupectví Luxor ... . Obsahuje základní témata péče o nemocného, jeho pohodlí a potřeby podle vymezených kompetencí ošetřovatele. Ošetřovatelská péče 2. díl Učebnice stěžejního předmětu oboru Ošetřovatel. Navazuje na základy ošetřovatelské péče v1. dílu. Seznamuje žáky sproblematikou péče o nemocné při různých... Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel Patrik Burda, Lenk ... Ošetřovatelská péče 2.díl: Pro obor ošetřovatel - Patrik ... ... ... Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel Patrik Burda, Lenka Šolcová Kniha: Ošetřovatelská péče 1. díl -- Pro obor ošetřovatel - Patrik Burda; Lenka Šolcová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY