Psychologické aspekty zabití

Psychologické aspekty zabití - Daniel Štrobl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Štrobl
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologické aspekty zabití.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychologické aspekty zabití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Štrobl. Číst Psychologické aspekty zabití Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naši vojáci se účastní zahraničních operací daleko od České republiky. Na místech, kde je všechno doopravdy a kde jediná chyba může být osudová. Připravujeme je na ty nejkritičtější momenty a na kontaktní situace, abychom je ve zdraví zase všechny přivítali doma. Každý voják ovšem ví, že i když všechno dobře dopadne, návratem domů to nekončí. K naší práci patří i těžké chvíle, na které se nedá zapomenout. Návrat z boje může být traumatizující. Měli bychom chápat, co tito vojáci prožívají, protože nejhorší je zůstat se svými problémy sám.Proto jsem rád, že vznikla tato kniha a že se o tomto tématu mluví. Měli by ji číst velitelé, vojáci i jejich rodiny, protože právě jim může být nesmírně užitečná.


... Psychologické aspekty zabití - Štrobl Daniel Naši vojáci se účastní zahraničních operací daleko od České republiky ... Psychologické aspekty zabití - MAGNETPRESS.cz ... . Na místech, kde je všechno doopravdy a kde jediná chyba může být osudová. Připravujeme je na ty nejkritičtější momenty a na kontaktní situace, abychom je ve zdraví zase všechny přivítali doma. Podobné jednotky. Přijměte své vnitřní dítě : jak se vyrovnat s minulostí a být šťastnější / Hlavní autor: Bunz-Schlösser, Gabriela Vydáno: (2019) Lidská agrese a její souvislosti / Hlavní autor: Čermák, Ivo, 1956- Vydáno: (1998) ... Psychologické aspekty zabití Autor: Štrobl, Daniel Nakladatel: Triton EAN: 9788075537157 ISBN: 978-80-7553-715-7 Popis: 1 ... 10 nejzajímavějších knih z oblasti psychologie ... ... ... Psychologické aspekty zabití Autor: Štrobl, Daniel Nakladatel: Triton EAN: 9788075537157 ISBN: 978-80-7553-715-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 318 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY