Kdo je tady cizincem?

Kdo je tady cizincem? - Petr Samojský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Samojský
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo je tady cizincem?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo je tady cizincem? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Samojský. Číst Kdo je tady cizincem? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ústředním motivem knihy je pobývání lidského společenství na této planetě od narození do smrti. Začíná úvahou o relativnosti pojmu cizinec, neboť cizím se může člověk cítit i v prostředí, kde se narodil, a opačně. Na to naváže příběh o tom, jak důležité je zejména pro dítě od narození, ale i pro dospělého člověka vnímat, že je ve „svém světě“ vítán. Dále se autor zamýšlí nad významem pohostinství v různých tradicích, významem domova, pocitem odcizení i možnostmi, jak jej překonávat. Ze svých úvah nevynechává ani Boha: Je Bůh v našem světe vítán? Nebo je to jediný dokonalý cizinec?


...do je tady cizincem? Autor: Samojský, Petr Nakladatel: Obec širšího společenství českých unitářů EAN: 9788090490987 ISBN: 978-80-904909-8-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 88 stran, česky Rozměry: 12 × 14 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Jak je to s rozvodem s cizincem (EU)? | Odpovědi.cz ... . vydání) Kolik vydělá youtube, k čemu jsou odběry a kdo je tady žebrák? Podpořit nás můžete zde: https://patreon.com/cestujklasikou Btw.: https://auto.bazos.cz/inzera... Provided to YouTube by Supraphon Kdo je tady víc · Barbora Poláková Barbora Poláková ℗ 2015 SUPRAPHON a.s. Released on: 2015-11-20 Auto-generated by YouTube. 50+ videos Play all Mix - Barbora Poláková - Kdo je ... Kdo je tady šéf? - Sputnik Česká republika ... .bazos.cz/inzera... Provided to YouTube by Supraphon Kdo je tady víc · Barbora Poláková Barbora Poláková ℗ 2015 SUPRAPHON a.s. Released on: 2015-11-20 Auto-generated by YouTube. 50+ videos Play all Mix - Barbora Poláková - Kdo je tady víc YouTube; Monkey Business - Piece Of My Life - Duration: 5:53. Marie J. 522,373 views. 5:53. Zuzana ... Kdo je tady cizincem? - Samojský Petr - Ústředním motivem knihy je pobývání lidské...SOUVISEJÍCÍ KNIHY