Rozhodčí řízení v teorii a aplikační praxi: stati a judikatura

Rozhodčí řízení v teorii a aplikační praxi: stati a judikatura - Alexander J. Bělohlávek (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alexander J. Bělohlávek (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozhodčí řízení v teorii a aplikační praxi: stati a judikatura.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozhodčí řízení v teorii a aplikační praxi: stati a judikatura ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexander J. Bělohlávek (ed.),. Číst Rozhodčí řízení v teorii a aplikační praxi: stati a judikatura Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejen diskuse v odborných kruzích, ale i bohatá judikatura k problematice náhradních způsobů řešení sporů (ADR) ukazuje, že tato oblast je nejen vysoce aktuální, často ale i poněkud výbušná. Zdá se totiž, že právnické i neprávnické kruhy jsou ve svých názorech na jiné než soudní řešení sporů rozštěpeny. O to více je však potřeba komunikovat a hledat průsečíky názorových protipólů. Ačkoliv jsou náhradní způsoby řešení sporů v mnoha zemích na radikálním vzestupu a jednotlivé právní profese úzce a konstruktivně komunikují, Česká republika právě v komunikaci jednotlivých právních sektorů významně zaostává. Pražský právnický podzim, který se stal sérií každoročních vysoce prestižních akcí, přichází s různými formáty pokusů o vyplnění této komunikační mezery. Právě konference Soudní a mimosoudní projednávání sporů, konaná 21. 11. 2014, ukazuje, že vedle interakce mezi právnickými profesemi bude zřejmě nezbytné tuto platformu rozšířit též o profese jiné, například z oblasti sociologie, veřejných financí, znalecké činnosti apod. Publikace Rozhodčí řízení v teorii a aplikační praxi (stati a judikatura) doplňuje rozsáhlý materiál týkající se řady teoretických i praktických problémů této formy mimosoudního řešení sporů zásadními úvahami a bohatou komentovanou judikaturou.


...í řízení v teorii a aplikační praxi Editor: Bělohlávek, Alexander J ... Portál ZČU > Courseware > KPO > PRSZ > Studijní materiály ... ., Kovářová, Daniela a Havlíček, Karel Nakladatel: Havlíček Brain Team EAN: 9788087109601 ISBN: 978-80-87109-60-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Publikace Rozhodčí řízení v teorii a aplikační praxi (stati a judikatura) doplňuje rozsáhlý materiál týkající se řady teoretických i praktických problémů této formy mimosoudního řešení sporů zásadními úvahami a bohatou komentovanou judikaturou. (stati a judikatura) Publikace Rozhodčí řízení v teorii a aplikační ... Kniha: Rozhodčí řízení v teorii a aplikační praxi ... ... . (stati a judikatura) Publikace Rozhodčí řízení v teorii a aplikační praxi (stati a judikatura) doplňuje rozsáhlý materiál týkající se řady teoretických i pra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY