Továrna na štěňata: aneb Šmejdi v psím světě

Továrna na štěňata: aneb Šmejdi v psím světě - Simona Smith | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Simona Smith
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Továrna na štěňata: aneb Šmejdi v psím světě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Továrna na štěňata: aneb Šmejdi v psím světě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Smith. Číst Továrna na štěňata: aneb Šmejdi v psím světě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mimořádně užitečný manuál, který všem, kdo si chtějí pořídit pejska, radí, čeho se mají vyvarovat a jak postupovat při výběru budoucího člena rodiny. Varuje především před technikami, taktikami a postupy komerčních množitelů obchodujících se žádanými psími plemeny. Tito „šmejdi“ množí štěňata v otřesných podmínkách, jež se dají označit jako týrání. Feny rodí jak na běžícím páse dvakrát ročně, a to tak dlouho, dokud neuhynou; štěňatům se nedostává ani minimální, natož pak veterinární péče atd. Autorka uvádí nejčastější lži a polopravdy, jimiž se „šmejdi“ snaží prodat nemocná a jinak neprodejná štěňata nezkušeným zájemcům, bez příkras popisuje praktiky množíren a její příběhy z praxe šokují.


...šmejdi" množí štěňata v otřesných podmínkách, jež se dají označit jako týrání ... Chov domácích zvířat - Česko | Knihy.ABZ.cz ... . Feny rodí jak na běžícím páse dvakrát ročně, a to tak dlouho, dokud neuhynou; štěňatům se nedostává ani minimální, natož pak veterinární péče atd. Au.. Tito „šmejdi" množí štěňata v otřesných podmínkách, jež se dají označit jako týrání. Feny rodí jak na běžícím páse dvakrát ročně, a to tak dlouho, dokud neuhynou; štěňatům se nedostává ani minimální, natož pak veterinární péče atd. Tito „šmejdi" množí štěňata v otřesných podmínkách, jež se dají označit jako ... Továrna na štěňata | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Tito „šmejdi" množí štěňata v otřesných podmínkách, jež se dají označit jako týrání. Feny rodí jak na běžícím páse dvakrát ročně, a to tak dlouho, dokud neuhynou; štěňatům se nedostává ani minimální,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY