Zákon Boží kompenzace: Práce, peníze, zázraky

Zákon Boží kompenzace: Práce, peníze, zázraky - Marianne Williamson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marianne Williamson
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zákon Boží kompenzace: Práce, peníze, zázraky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zákon Boží kompenzace: Práce, peníze, zázraky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marianne Williamson. Číst Zákon Boží kompenzace: Práce, peníze, zázraky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize „Zákon boží kompenzace: v práci, penězích a zázracích“ autorka Marianne Williamson nabízí jedinečný pohled na naši finanční situaci optikou Kurzu zázraků. Zákon boží kompenzace Ukazuje čtenářům cestu k hojnosti prostřednictvím mocného duchovního principu, tzv. zákona boží kompenzace. Zákon říká, že když nám chybí víra v naše vyšší já a soustředíme se pouze na to negativní, vytváříme si tak a udržujeme své vlastní negativní okolnosti. Máme-li však naopak víru v Boha a lásku, jsme schopni se otevřít a přijímat zázraky, které pro nás vesmír schraňuje. Zatímco miliony lidí trpí srdcervoucími a zdánlivě neřešitelnými finančními strastmi, každý z nás má moc věřit, že něco jiného je možné, že se naše osudy mohou změnit a může se stát zázrak. Tento jednoduchý posun v tom, jak myslíme, může mít obrovský vliv na to, co se bude dít dál. Uvolněte sílu hojnosti Díky knize Zákon Boží kompenzace zjistíte, jak moc mohou vaše myšlenky přilákat – nebo naopak odradit – zázračné objevy ve vašem životě. Autorka odhaluje, že Zákon není o tom doufat, snít nebo si přát, abychom například vyhráli v loterii. Je o víře jako o duševním a emocionálním svalu, který musíme posilovat, abychom z něj mohli těžit. Tento mocný duchovní princip nám pomůže překonat finanční stres a uvolnit božskou sílu hojnosti. Máme-li víru v boží zaslíbení prosperity pro všechny, nemusíme se už nikdy bát budoucnosti.


... informace o produktu Kniha Zákon Boží kompenzace ... Knihy od: Marianne Williamson | preskoly.sk ... . Práce, peníze, zázraky - Marianne Williamson - Anag, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zákon Boží kompenzace. Práce, peníze, zázraky - Marianne Williamson - Anag. V knize „Zákon boží kompenzace: v práci, penězích a zázracích" autorka Marianne Williamson nabízí jedinečný pohled na naši finanční situaci optikou Kurzu zázraků. Zákon boží kompenzace Ukazuje čtenářům cest ... Zákon Boží kompenzace: Práce, peníze a zázraky - Marianne ... ... . Zákon boží kompenzace Ukazuje čtenářům cestu k hojnosti prostřednictvím mocného duchovního principu, tzv. zákona boží kompenzace. Kniha: Zákon Boží kompenzace -- Práce, peníze a zázraky - Marianne Williamson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY