Lékařská první pomoc

Lékařská první pomoc - Robin Šin, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robin Šin,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lékařská první pomoc.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lékařská první pomoc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robin Šin,. Číst Lékařská první pomoc Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Lékařská první pomoc je koncipována jako přehled nejčastějších akutních stavů, úrazů a intoxikací u dospělých a dětí, se kterými se lékaři všech oborů mohou setkat ve své každodenní praxi bez ohledu na typ pracoviště. Většina kapitol obsahuje kazuistiky z praxe, aby si čtenář dokázal představit praktickou aplikaci předkládaných teoretických informací. Publikace obsahuje také popis praktických dovedností, které se používají při poskytování odborné první pomoci. Kniha, kterou sestavil multioborový tým odborníků, je vhodným podkladem pro úspěšné absolvování povinného předatestačního kurzu Lékařská první pomoc.


...ujeme, že Věstník MZ 1/2013 znovu zařazuje jako povinnou součást VP z r ... PDF 36 DOPORUČENÝ POSTUP Lékařská první pomoc a ... ... . 2011 kurzy „Lékařská první pomoc" a „Základy lékařské etiky, komunikace, managementu a legislativy". Věstník stanovuje dobu platnosti těchto kurzů na 5 let. Pro vzdělávací programy z roku 2011 se též zavádí povinné kurzy Lékařská první pomoc, Základy zdravotnické legislativy, předatestační kurz Klinické onkologie (10 dní), předatestační kurz Kardiologie (5 dní), předatestační kurz Neurologie (20 dní, v rámci specializační stáže) a povinný kurz Patologie na ... První pomoc: Zamezte dalšímu působení tepla. Ihned sundejte těsníc ... Plán vzdělávacích akcí - kzcr.eu ... ... První pomoc: Zamezte dalšímu působení tepla. Ihned sundejte těsnící předměty - bude narůstat otok v místě poranění, zejména kovy, které udržují teplo. Případné...SOUVISEJÍCÍ KNIHY