Nemocné dítě – průvodce pro rodiče

Nemocné dítě – průvodce pro rodiče - Jan Hak (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Hak (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nemocné dítě – průvodce pro rodiče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nemocné dítě – průvodce pro rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hak (ed.),. Číst Nemocné dítě – průvodce pro rodiče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Nemocné dítě – průvodce pro rodiče autorského kolektivu profesora Miloše Velemínského je výrazným podnětem k navázání kvalifikovaného a oboustranně obohacujícího kontaktu mezi lékaři a rodiči. Autoři mohou čtenářům nabídnout dlouholetou praktickou zkušenost, jejímž základem nejsou jen pouhé medicínské poučky, nýbrž i příběhy a problémy desítek tisíc malých pacientů, kteří se svými rodiči prošli ordinacemi. Nemoc je individuální záležitost, ale právě zkušenost lékaře může pomoci co nejdříve rozpoznat, oč se ve skutečnosti jedná, a nastoupit praxí nejprověřenější cestu nápravy, která není jen vysoce efektivní, ale zároveň představuje pro malé pacienty to nejmenší riziko a zatížení. Autoři se proto pokoušejí nahlédnout pod povrch příznaků a zkoušejí rodičům napovědět, co a proč se za symptomy může skrývat, a zároveň jim usnadňují rozhodování, jak si ve zcela konkrétních situacích počínat. Dotýkají se i problematiky psychosomatických onemocnění a dalších podstatných okruhů, počínaje spánkem dítěte a konče projevy duševních problémů. Kniha je přehledně zpracována ve formě otázek a odpovědí, čímž podporuje myšlenku dialogu mezi lékařem a rodičem. Péči o zdraví dítěte by rodiče neměli svěřovat pouze do rukou lékařů, není však ani moudré, ani zcela bezpečné onu lékaři reprezentovanou medicínu zavrhovat a spoléhat se jen na informace šířené na sociálních sítích a diskusních fórech, a tak učinit ze zdraví svého dítěte módní experiment.


...emocné dítě - průvodce pro rodiče autorského kolektivu profesora Miloše Velemínského je výrazným podnětem k navázání kvalifikovaného a oboustranně obohacujícího kontaktu mezi lékaři a rodiči ... Nemocné dítě (Miloš Velemínský, Jan Hak, Daniela Verdánová ... ... . Autoři mohou čtenářům nabídnout dlouholetou praktickou zkušenost, jejímž základem nejsou jen pouhé medicínské ... Nemocné dítě - ošetřovné a nemocenské ... Průvodce zákony pro rodiče . Elektronickou verzi ve formátu PDF vám ZDARMA zašleme na uvedený E-MAIL. Přejeme, ať je vám příručka užitečným pomocníkem..pdf - Průvodce zákony pro rodiče 2019. If you are human, leave this fi ... PDF Průvodce pro rodiče - paliativnimedicina.cz ... . Elektronickou verzi ve formátu PDF vám ZDARMA zašleme na uvedený E-MAIL. Přejeme, ať je vám příručka užitečným pomocníkem..pdf - Průvodce zákony pro rodiče 2019. If you are human, leave this field blank. Kniha Nemocné dítě - průvodce pro rodiče autorského kolektivu profesora Miloše Velemínského je výrazným podnětem k navázání kvalifikovaného a oboustranně obohacujícího kontaktu mezi lékaři a rodiči. ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používani...SOUVISEJÍCÍ KNIHY