Pán ohně: Čínské thrillery 1

Pán ohně: Čínské thrillery 1 - Peter May | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pán ohně: Čínské thrillery 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pán ohně: Čínské thrillery 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Pán ohně: Čínské thrillery 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh o děsivých vraždách, které spojuje ještě děsivější tajemství. První svazek série čínských thrillerů.Čínský detektiv Li Jen pátrá spolu s americkou soudní lékařkou Margaret Campbellovou po vrahovi vysoce postaveného vládního vědce, jehož děsivě ohořelá, doutnající mrtvola byla nalezena v pekingském parku.Té noci, kdy vědec zemřel, došlo k dalším dvěma vraždám, které jsou s jeho smrtí záhadně spojené. Detektiv Li cítí, že musí hrát o čas a že mu tentokrát jeho čínská důkladnost nebude k ničemu. Nakonec neochotně požádá o pomoc Margaret, která je zkušenou odbornicí na uhořelé oběti. Jak odkrývají jednu vrstvu případu za druhou, odhalují pravdu, jež svou děsivostí předčí i jejich nejhorší noční můry.


... thrillery 1. ... ve které bude čtenáři postupně dávkovat zajímavosti o čínské kultuře a reáliích ... Pán ohně - Peter May | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Je to spisovatelská kalkulace a zjevný marketingový motiv, což by mi zas tak nevadilo, kdyby se jednalo o zajímavou detektivku. To ovšem Pán ohně není. Vyšetřování případu se posouvá ukrutně pomalu ... Pán ohně Čínské thrillery 1. Čtenářské recenze (3) Magazín OKO (3) Autoři; Interpreti; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (3x) Vaše hodnocení Nu, nic moc. Kladem příběhu je, že se v něm čtenáři přibl ... Pán ohně: Čínské thrillery 1 - KOSMAS.cz ... . Celkové hodnocení (3x) Vaše hodnocení Nu, nic moc. Kladem příběhu je, že se v něm čtenáři přiblíží čínské reálie. ... Pán ohně - audiokniha obsahuje detektivní thriller, jehož autorem je Peter May. Čtou Jana P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY