Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení

Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení - Šárka Jechová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Šárka Jechová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Jechová. Číst Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pomocí příběhů ze života pomáhá dětem zvládnout složité situace. Současně podporuje jejich rozvoj řeči. Popisované příběhy mohou dětem pomoci s jejich nejčastějšími problémy, učí je orientovat se nejen ve světe, ale i v sobě. Pomoc formou příběhů patří mezi oblíbené metody psychologie. Bohatě ilustrovaná kniha není jen ke čtení a prohlížení, ale hlavně k povídání. Knihu doporučují logopedové i psychologové.


...vejte knihu Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení - Šárka Jechová ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení. ... Popisované příběhy mohou dětem pomoci s jejich nejčastějšími problémy, učí je orientovat se nejen ve světe, ale i v sobě. Pomoc formou příběhů patří mezi oblíbené metody psychologie. Bohatě ilustrovaná kniha není jen ke čtení a prohlížení, ale hlavně k ... Příběhy k povídá ... Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení - Jechová ... ... . Bohatě ilustrovaná kniha není jen ke čtení a prohlížení, ale hlavně k ... Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení Autor: Jechová, Šárka Nakladatel: Rubico EAN: 9788073462598 ISBN: 978-80-7346-259-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 152 stran, česky Rozměry: 21 × 30 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha pomocí příběhů ze života pomáhá d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY