Umělecký Řím

Umělecký Řím - Václav Fiala | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Fiala
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umělecký Řím.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umělecký Řím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Fiala. Číst Umělecký Řím Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příchuť Říma je poněkud jiná než bouřlivý a proměnlivý duch pařížské avantgardy. I průvodce jeho ulicemi musí přijmout skutečnost, že směs pompézního antického odkazu a velkolepých dějin výtvarného umění a architektury lze jen těžko popsat jednoduchou formou. Řím je amfiteátrem, kde se odehrávají výjevy z dob vlády římských císařů, Řím je kulisou k románům Zoly či Stendhala, je operní scénou pro Toscu. Řím je filmovým ateliérem Federica Felliniho. Procházet se po Římě proto znamená ochutnávat více chodů najednou. Nabídka předkládaného průvodce je autorským výběrem po uměleckých a historických křižovatkách Říma: někde se střetává vzpomínka na významnou osobnost s pozoruhodnou stavbou, někde je památník uměleckého činu spojen s nečekaným sousedstvím místa, kde se odehrála tragická historická událost. Mozaika města se tak postupně skládá vedle sebe, aby přiměla cestovatele pochopit jeho velikost.


... informace o produktu Kniha Umělecký Řím, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Umělecký Řím ... Kniha Řím - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Umělecký Řím od 272 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Umělecký Řím Autor: Fiala, Václav Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788074223648 ISBN: 978-80-7422-364-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 420 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Umělecký Řím. ODBORNÉ KNIHY . Architektura, stavebnictví Biologie Botanika Cestování, průvodci Ekologie E ... Kniha Umělecký Řím - Václav Fiala | Dobré Knihy.cz ... . vydání) Umělecký Řím. ODBORNÉ KNIHY . Architektura, stavebnictví Biologie Botanika Cestování, průvodci Ekologie Ekonomie, marketing Floristika Fytopatologie ... Objednávejte knihu Umělecký Řím v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Umělecký Řím Průvodce městem antickým, papežským a současným po st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY