Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova

Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kouzelné čtení - Vyjmenovaná slova Online je nyní tak snadné!

POPIS


Interaktivní mluvící kniha Vyjmenovaná slova z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 8 let s vyjmenovanými slovy. Dětská kniha je zaměřená na úkoly a procvičování. Nechybí ani význam jednotlivých slov, nejběžnější příbuzná slova a uvedení pravopisně výjimečných slov. Knihou děti provází mimozemšťánci z planety Ypsilion Befe, Leme, Pese a Veze. Befe je vynálezce, Leme je sportovkyně, Pese miluje zvířata a Veze je jeho dvojče, talentované na jazyky. Spolu zažívají velká dobrodružství, která děti vtáhnou do děje plného vyjmenovaných a příbuzných slov.


...tačí přiložit elektronickou tužku od Albi a začne se přehrávat čtený text ... ALBI Kouzelné čtení Kniha: Vyjmenovaná slova | Stavebnice ... ... . Kromě poslouchání je však k dispozici také plno dalších interaktivních módů, které dětem zábavnou a vtipnou formou pomáhají naučit se vyjmenovaná slova. Celá tato knížka z edice Kouzelné čtení obsahuje více než 2800 zvuků a textů. Kniha Vyjmenovaná slova. Interaktivní mluvící kniha Vyjmenovaná slova z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 8 let s vyjmenovanými slovy. Dětská kniha je zaměřená na úkoly a procvičování.Nechybí ani význam je ... Kouzelné čtení - soubory ke stažení » Kouzelné čtení ... . Dětská kniha je zaměřená na úkoly a procvičování.Nechybí ani význam jednotlivých slov, nejběžnější příbuzná slova a uvedení pravopisně výjimečných slov.. Knihou děti provází mimozemšťánci z planety Ypsilion Befe ... Kniha Vyjmenovaná slova z edice Kouzelného čtení je určena školákům od 8 let. PARAMETRY PRODUKTU. Přes 2000 zvuků a textů v k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY