Přízraky Andalusie: Mysteriozní příběhy

Přízraky Andalusie: Mysteriozní příběhy - Monika Bartošová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Bartošová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přízraky Andalusie: Mysteriozní příběhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přízraky Andalusie: Mysteriozní příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Bartošová. Číst Přízraky Andalusie: Mysteriozní příběhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přináší magie chaos, či řád? Jsou duchové skutečností, nebo jde jen o výplody bujné fantazie či choré mysli? Má přítomnost přízraků příčinnou souvislost s násilnou smrti? A mohou s námi komunikovat? Je opravdu možné vědomě stvořit fantoma nebo jinou zásvětní bytost? Jak okultní stvoření pronikají do našeho světa? Odpovědi na tyto a podobné otázky hledá soubor legend a pověstí ze starého Španělska. Dává nahlédnout do soukromí prostých i mocných lidí, jejichž životy se naplnily před celými věky. Jejich pohnuté osudy však stále oslovují vnímavá srdce bez ohledu na čas a prostor.


...ky Andalusie Autor: Bartošová, Monika Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072296873 ISBN: 978-80-7229-687-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 276 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... CZ PDF Poetika míst - CHYTRABUDOUCNOST PDF ... . vydání) Přízraky Andalusie - Mysteriózní příběhy. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0370149: ... Zboží ze stejné kategorie - Přízraky Andalusie - Mysteriózní příběhy. Tajemné Beskydy. Projděte s námi tajemná místa Beskyd a s nimi spojené pověsti, pověry a legendy. Například ... Přízraky Andalusie. Mysteriozní příběhy - Monika Bartošová . Přináší magie chaos, ... Prizraky andalusie mysteriozni pribehy levně | Blesk zboží ... . Projděte s námi tajemná místa Beskyd a s nimi spojené pověsti, pověry a legendy. Například ... Přízraky Andalusie. Mysteriozní příběhy - Monika Bartošová . Přináší magie chaos, či řád? Jsou duchové skutečností, nebo jde jen o výplody bujné fantazie či ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY