Sedm dopisů z Paříže

Sedm dopisů z Paříže - Samantha Vérantová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Samantha Vérantová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedm dopisů z Paříže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedm dopisů z Paříže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Samantha Vérantová. Číst Sedm dopisů z Paříže Online je nyní tak snadné!





POPIS


Sedm dopisů z Paříže je zčásti cestopisná autobiografie, zčásti milostný román… je to pravdivý příběh o tom, jak může sedm starých milostných dopisů změnit život a restartovat srdce. Samanthě Vérantové se ve čtyřiceti letech zhroutil celý život – je bez práce, po krk v dluzích, bez dětí a v rozvodovém řízení. Připadá si naprosto ztracená… do chvíle, než narazí na sedm starých milostných dopisů od Jeana-Luka, přitažlivého Francouze, kterého potkala v Paříži, když jí bylo devatenáct. Na internetu nachází jeho e-mailovou adresu a posílá mu krátkou zprávu, ve které se omlouvá za své mlčení. Omluva je přijata, Samantha a Jean-Luc se virtuálně sbližují a oba si rychle uvědomují, že vášeň, kterou pocítili před dvaceti lety, ještě nevyhasla. Samantha ví, že odjet do Francie za mužem, se kterým zažila jediný bláznivý horký den plný vášně, je šílenství, ale je to šílenství, na které čekala po celý život.


...dm dopisů z Paříže Přidat komentář ... Sedm dopisů z Paříže by Great Content s.r.o. - Issuu ... . Dalia. 1 30. dubna. Tak nevím, zda jsem četla "zaručeně" skutečný příběh s tučnou porcí cukrové vaty, nebo nějakou romantickou sladkobolnou utopii? ... Sedm dopisů z Paříže. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Sedm dopisů z Paříže je zčásti cestopisná autobiografie, zčásti milostný román… je to pravdivý příběh o tom, jak může sedm starých milostných dopisů změnit život a restartovat srdce. Samanthě Vérantové se ve čtyřiceti ... Sedm dopisů z Paříže - Samantha Vérantová | KOSMAS.cz ... ... . Samanthě Vérantové se ve čtyřiceti letech zhroutil celý život - je bez práce, po krk v dluzích, bez dětí a v rozvodovém ... Všechny informace o produktu Kniha Sedm dopisů z Paříže, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a rece...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY