Slepičí polévka pro duši: O zkušenosti stáří: O zkušenosti stáří

Slepičí polévka pro duši: O zkušenosti stáří: O zkušenosti stáří - Jack Canfield, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jack Canfield,
DIMENZE
4,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Slepičí polévka pro duši: O zkušenosti stáří: O zkušenosti stáří.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slepičí polévka pro duši: O zkušenosti stáří: O zkušenosti stáří ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Canfield,. Číst Slepičí polévka pro duši: O zkušenosti stáří: O zkušenosti stáří Online je nyní tak snadné!

POPIS


101 textů vybraných speciálně pro starší čtenáře, a to u příležitosti patnáctého výročí edice Slepičích polévek. Ideální dárek od mladších ročníků rodičům nebo prarodičům. Populární a ceněná série Slepičí polévka pro duši se vrací s dalším výběrem těch nejlepších čtenářských příběhů, tentokrát o moudrosti, k níž člověk dospěje v průběhu života, a o zkušenostech, které přitom nasbírá. V duchu se cítíte stále mladí, ač oficiálně už patříte do kategorie seniorů, a svoje vrásky a šediny byste nevyměnili za nic na světě, protože znamenají mnohdy těžce nabyté zkušenosti a moudrost věku. Nechte se inspirovat, pobavit či potěšit příběhy o tom, jak lidé „na stará kolena“ změnili profesi, začali cestovat nebo se věnovat novému sportu, přežili těžkou nemoc či ztrátu, našli novou lásku, zažili radost s rodinou nebo přáteli či jak vlastně nikdy neodešli na odpočinek.


...a: Slepičí polévka pro duši O zkušenosti stáří -- Příběhy k zamyšlení, zasmání i poučení - Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmarková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Slepičí polévka pro duši (Jack Canfield, Mark Victor ... ... . Název: Slepičí polévka pro duši - O zkušenosti stáří. Autor: Canfield Jack, Hansen Mark Victor, Newmarková Amy. Překladatel: Bronislava Bartoňová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Klasika, světoví autoři › Světová současná; ISBN: 978-80-7252-832-5. EAN: 9788072528325 ... Populární a ceněná série Slepičí polévka pro duši se vrací s dalším výběrem těch nejlepších čtenářských příběhů, tentokrát o moudrosti, k níž člověk dospěje v průběhu ... Slepičí polévka pro duši - O zkušenosti stáří ... . EAN: 9788072528325 ... Populární a ceněná série Slepičí polévka pro duši se vrací s dalším výběrem těch nejlepších čtenářských příběhů, tentokrát o moudrosti, k níž člověk dospěje v průběhu života, a o zkušenostech, které přitom nasbírá. V duchu se cí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY